سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


50 نفر آنلاين


استخدام در پلیس تهران + شرایط   بازديد : 5207 |  1393-09-03

استخدام در پلیس تهران + شرایط


اعضای درجه یک خانواده معظم شهداء (فرزند و برادر) از تسهیلات استخدامی پیش بینی شده در قانون برخوردار بوده و استخدام مشمولان وظیفه عمومی مستلزم ارائه مدرکی دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از وظیفه عمومی ناجا است.

http://www.axgig.com/images/35515788133967492521.jpg

 مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خدمت در پلیس پایتخت در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل مصاحبه، معاینات پزشکی از بین جوانان مرد به صورت پیمانی 5 ساله استخدام می کند.

داوطلبان استخدام باید آمادگی خدمت در سراسر کشور را داشته باشند و ثبت نام از داوطلبان به صورت بومی انجام می شود.

براساس این گزارش، دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دوم و مدرک آشنایی با رایانه برای داوطلبان الزامی است و حداقل معدل برای فرزندان کارکنان نیروهای مسلح و بسیجیان (حداقل یک سال عضویت فعال) نمره 12 است.

همچنین اعضای درجه یک خانواده معظم شهداء (فرزند و برادر) از تسهیلات استخدامی پیش بینی شده در قانون برخوردار بوده و استخدام مشمولان وظیفه عمومی مستلزم ارائه مدرکی دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از وظیفه عمومی ناجا است.

استخدام مشمولان غایب و دارندگان کارت معافیت پزشکی ممنوع است.

نحوه، تاریخ و محل برگزاری آزمون در زمان ثبت نام اعلام خواهد شد.

'قاسم آیینی' رییس مرکز گزینش و استخدام تهران بزرگ از داوطلبان متقاضی ثبت نام خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی جذب، به مدیریت گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ واقع در تهران-خیابان شهید مطهری-بعد از تقاطع قائم مقام فراهانی-پلاک 330 مراجعه یا در صورت لزوم با شماره های73948515 و 73948509 تماس بگیرند.

همچنین علاقه مندان برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی آزمون ورودی استخدام در پلیس پایتخت می توانند به پایگاه خبری نیروی انتظامی به آدرس اینترنتی www.news.police.ir مراجعه کنند
استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام در پلیس,استخدام در پلیس تهران,اخبار امروز,اخبار استخدامی,آخرین اخبار استخدامی,جذب پلیس
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت