سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


48 نفر آنلاين


خبری خوش برای استخدام دولتی   بازديد : 7292 |  1393-09-18

خبری خوش برای استخدام دولتی


معاون رئیس جمهور ضمن اعلام تعیین تکلیف وضعیت‌ استخدام‌های جدید در دولت، از افزایش 14 درصدی حقوق کارمندان در سال 94 خبر داد و اعلام نمود: در سال 94، تمامی افرادی که مراحل قانونی را سپری کرده‌اند، استخدام خواهند شد.
 
 محمد باقر نوبخت در نشستی خبری به تشریح ابعاد لایحه بودجه سال 94 کل کشور پرداخت و گفت: با توجه به اینکه سال 94 سال پایانی برنامه پنجم توسعه است، بنابراین در لایحه بودجه 94 اهداف این قانون پیگیری می شود.

http://www.axgig.com/images/25990198957689797284.jpg

وی با بیان اینکه این اهداف عبارتند از رشد سرمایه گذاری، اقتصادی، مهار تورم و افزایش اشتغال است، اعلام کرد : بودجه کل کشور بالغ بر 838 هزار میلیارد تومان است که نسبت به سال 93 از رشد 4.3 درصدی برخوردار است.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در ادامه گفت: بودجه کل کشور در ساختار خود به دو بودجه عمومی و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت تفکیک می‌شود. بودجه عمومی در سال 94 بالغ بر 267 هزار میلیارد تومان است که نسبت به سال 93 از رشد 13.8 درصدی برخوردار است و بودجه شرکت‌های دولتی بالغ حدود 596 هزار میلیارد تومان است که حدود یک دهم درصد کاهش یافته است.

نوبخت همچنین افزود: منابع بودجه عمومی از دو محل منابع عمومی و درآمدهای اختصاصی تشکیل می‌شود که بودجه عمومی 224 هزار میلیارد تومان و یکی از منابع عمومی، درآمدهای مالیاتی است که سال آینده رقم آن 119 هزار میلیارد تومان با رشد 19.1 درصدی نسبت به سال‌جاری است.

نوبخت در ادامه با بیان اینکه سال 94، سال عادی نیست و سال سختی است، گفت: با توجه به کاهش درآمدهای نفتی نسبت به سنوات گذشته، درآمدهای 110 میلیارد دلاری که در سال‌های گذشته به دست می‌آمد، نصیب دولت تدبیر و امید نشد.

افزایش 14 درصدی حقوق کارمندان در سال 94

وی گفت: در بخش هزینه‌کرد و اعتبارات هزینه‌ای، یکی از اولویت‌های دولت، پرداخت حقوق دستمزد کارکنان است که با توجه به روند کاهنده نرخ تورم و پیش‌بینی متوسط این نرخ در سال 94 در حدود 14 درصد، میزان افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت در سال آینده 14 درصد خواهد بود.

خبر خوش نوبخت برای استخدام دولتی

معاون برنامه‌ریزی و وزارت راهبردی رئیس‌جمهور گفت: عده‌ای از افراد مراحل استخدامی را انجام داده‌اند اما با توجه به اینکه منابع مالی برای استخدام آنها دیده نشده بود، استخدام‌ها به تعویق افتاد اما در سال 94، تمامی افرادی که مراحل قانونی را سپری کرده‌اند، استخدام خواهند شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: در بودجه سال 94 مبلغ 855 میلیارد تومان برای افزایش سهم صندوق نوآوری به منظور پیشاده‌سازی اقتصاد مقاومتی پیش‌بینی شده است، همچنین در سال 94 به طرح‌هایی با پیشرفت بالای 80 درصد، منابع تعلق خواهد گرفت که شامل 210 طرح و 470 پروژه خواهد بود.

رفع تحریم‌ها را قریب الوقوع می‌دانیم

نوبخت با بیان اینکه رفع تحریم‌ها را قریب الوقوع می‌دانیم و البته برای هر شرایط بدبینانه دیگری هم آمادگی داریم، گفت: توسعه مسکن با رویکرد نوسازی و بازسازی بافت‌های فرسوده در بودجه سال آینده دیده شده است و یک میلیون و 800 هزار میلیارد به آن اختصاص می‌یابد.

وی همچنین اضافه کرد: همچنین در سال آینده برای زوج‌های جوان در بخش وام 50 میلیونی مسکن مبلغی بالغ بر1300 میلیارد تومان به عنوان مابه‌التفاوت پرداخت سود، تامین اعتبار خواهد شد.

یارانه نقدی در سال 94 افزایش نمی‌یابد

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور همچنین از عدم تغییر مبلغ یارانه نقدی در سال 94 سخن گفت و اظهارداشت: یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی به ازای هر ایرانی در سال آینده تغییری نخواهد کرد.
   

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : خبری خوش برای استخدام دولتی,اخبار استخدام,استخدام در دستگاههای دولتی,استخدام دولت,اخبار امروز,اخبار اقتصادی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت