سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


47 نفر آنلاين


جذب و استخدام ۵۰۰۰ عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد   بازديد : 1345 |  19 ارديبهشت 1393

جذب و استخدام ۵۰۰۰ عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد


رئیس دانشگاه آزاد خبر داد
خبرگزاری تسنیم: رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به جذب هیئت علمی در این دانشگاه گفت: امسال نزدیک به ۵ هزار نفر هیئت علمی در کشور استخدام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حمید میرزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه گیلان بیش از ۱۲۰ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی دارد، اظهار کرد:  فضای آموزشی دانشگاه آزاد به خوبی توسعه یافته است.
وی با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون متر مربع فضای آموزشی دانشگاه آزاد گیلان است، افزود:  ۵۰هزار نفر در مقطع کاردانی،کارشناسی، ارشد و دکترا و دانش آموزان سما در گیلان تحصیل می‌کنند.
رئیس دانشگاه آزاد کشور با اشاره به جلسات امروز، گفت: نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان اعتبار یعنی حدود ۱۲ درصد  از بودجه ۱۲۳ میلیارد تومانی استان باید از درآمدهای فعالیت های دانش بنیان تامین شود.

میرزاده با تصریح بر اینکه ضرورت برنامه‌های ما است که امکانات را به ثروت تبدیل کنیم که عمده آنها اجرای طرح‌های دانش بنیان در استان است، گفت:  ظرفیت کشاورزی و صنایع تبدیلی وابسته به کشاورزی در جلسات امروز استان مطرح شد که ما پیگیری کنیم این طرح ها نیاز دارد که مطالعات فنی آنها ملاحضه شود.
وی اظهار کرد: در ارتباط با دکترای دانش محور و جذب کارشناسی ارشد و دکترا مجوز لازم به استان ها داده شد تا نیروهای لازم را جذب کنند.
رئیس دانشگاه آزاد کشور با اشاره به جذب هیئت علمی در این دانشگاه گفت: امسال نزدیک به ۵ هزار نفر هیئت علمی در کشور استخدام می‌شود
میرزاده تصریح کرد: همه واحدهای گیلان موتورهای توسعه روشن است و هرکدام از این واحدها یک ماموریت محلی منطقه ای را برعهده دارند.
وی با تأکید بر اینکه دستاوردهای علمی گیلان قابلیت تجاری‌سازی دارد ، خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت فیزیکی۶۰ درصدی پروژه‌های عمرانی گیلان، تمامی آنها امسال افتتاح می‌شود.
رئیس دانشگاه آزاد کشور گفت: امسال نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در گیلان می‌شود که به توسعه آموزشی و تحقیاتی استان بسیار کمک می ‌کند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت