سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


50 نفر آنلاين


تامین اجتماعی نیروی متخصص فنی و مهندسی جذب می کند   بازديد : 2362 |  1396-05-02

 تامین اجتماعی نیروی متخصص فنی و مهندسی جذب می کند

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، علی فرج زاده ها اظهار کرد: دفتر فنی و مهندسی این سازمان به منظور پیگیری و اجرای سیاست های سازمان تامین اجتماعی در پروژه های ساخت و ساز، نیازمند ارتقای کیفیت، زمان اجرایی و بودجه و هزینه واقعی پروژه هاست.
وی با بیان اینکه برای رسیدن به سه هدف یادشده، ملزم به بسترسازی و ایجاد ساختار تشکیلاتی جدید شدیم، گفت: بر اساس ساختار جدید، تکمیل بدنه کارشناسی و تامین نیروی انسانی متخصص، در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در ساختار جدید تشکیلاتی، ٣٣ نیروی کمی و کارشناسی لحاظ شد که با توجه به نیروهای موجود، جذب ٢٠ کارشناس متخصص دیگر ضروری به نظر می رسید.
فرج زاده ها تصریح کرد: جذب نیروی انسانی متخصص در دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی، در پنج گروه تخصصی و حرفه ای شامل برنامه ریزی و توسعه، طراحی و محاسبات، نظارت و کنترل پروژه، نظارت بر تعمیرات و نگهداری و پیمان و قراردادها و همچنین در دو معاونت شامل طرح و برنامه و نظارت دیده شده است.
وی افزود: جذب نیروی متخصص این دفتر، از بین فارغ التحصیلان رشته های مهندسی عمران، مکانیک، برق، معماری، تجهیزات پزشکی، شهرسازی و حسابداری و حقوق و صرفا از طریق فراخوان عمومی و انجام مصاحبه فنی و تخصصی انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی یادشده، حداقل هفت سال تجربه کاری مرتبط و حداکثر ٣۵ سال سن باشند، گفت: کیفیت سوابق برای دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی، بسیار مهم است.
مدیرکل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: این دفتر درصدد است به طور ضابطه مند، نیروهای صد در صد کیفی را جذب کند.
براساس آمار، سازمان تامین اجتماعی اکنون حدود ۷۰ هزار نیروی انسانی دارد که این شمار به ۴۲ میلیون بیمه شده ۱۸ نوع خدمت ارائه می دهند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدام ,خبر استخدام تامین,اخبار استخدام دولتی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت