سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


46 نفر آنلاين


جذب نیروی جدید در آموزش و پرورش خورستان   بازديد : 1394 |  1396-07-10

 جذب نیروی جدید در آموزش و پرورش خورستان

جذب نیروی جدید در آموزش و پرورش خورستان /تا فردا ابلاغ ٢هزار نیروی حق التدریس برای رفع مشکل کمبود معلم در خوزستان صادر می شود

مدیرکل آموزش و پرورش خورستان گفت: نیروهای جویای کار می توانند برای جذب در دوره پیش دبستانی از صبح روز دوشنبه ١٠ مهرماه ٩۶ به ادارات آموزش و پرورش استان خوزستان مراجعه کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده با اعلام این خبر افزود: امروز تصمیم گرفته شد که بخشی از مشکل کمبود معلم در مناطق و نواحی آموزش و پرورش خوزستان با استفاده از نیروهایی که به صورت حق التدریس  در بخش پیش دبستانی مشغول به کار بودند، حل شود.

وی با اظهار اینکه با روسای ادارات و نواحی آموزش و پرورش خوزستان برای صدور ابلاغ برای این نیروها صحبت شده است، گفت: علی رغم اینکه فردا روز عاشورا و تعطیل است اما مقرر شده ابلاغ ٢هزار نیرو برای تدریس در مناطقی که با کمبود نیروی آموزشی روبرو هستند صادر شود و این عزیزان روز دوشنبه در محل خدمت خود برای تدریس حاضر می شوند.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه مشکل تامین نیرو در حوزه پیش دبستانی با جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی برطرف می شود، خاطر نشان: نیروهای لیسانس به بالا که جویای کار هستند، می توانند از روز دوشنبه ١٠مهرماه برای جذب در دوره پیش دبستانی به ادارات آموزش و پرورش در سراسر استان مراجعه کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه امروز به همراه دکتر ساری بازدیدی از غیزانیه برای  رفع مشکلات این منطقه انجام شد، گفت: طی این بازدید برطرف کردن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در بخش غیزانیه  در دستور کار قرار گرفت

تقی زاده گفت: مدارس مورد نیاز بازسازی  در غیزانیه تحت تعمیر قرار می گیرند و یک مدرسه نیز در این بخش احداث می شود.

گفتنی است با ابتکار مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در طی این چهارسال  تا کنون  حدود  ٨ هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی جذب بازار کار شدند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید, استخدام آموزش و پرورش
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت