سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


49 نفر آنلاين


استخدام فرهنگیان بازنشسته و فرزندان آنها در طرح فرهنگ   بازديد : 1437 |  23 ارديبهشت 1393

استخدام فرهنگیان بازنشسته و فرزندان آنها در طرح فرهنگ


طرح فرهنگ به منظور تکریم و خدمت رسانی به فرهنگیان در مراجعه به فروشگاه های عرضه کالاهای اساسی، از فرهنگیان بازنشسته و فرزندان فرهنگیان در اداره بخش های مختلف این فروشگاه ها استفاده می کند.

به گزارش روز شنبه صندوق ذخیره فرهنگیان، فرهنگیان بازنشسته و فرزندان فرهنگیان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.farazfar.ir و تکمیل فرم استخدام در اولویت استخدام قرار گیرند.
طرح فرهنگ اکنون به صورت آزمایشی در مناطق ۱۹ گانه شهر تهران و چهار شهر از شهرهای استان مازندران در حال خدمت رسانی به فرهنگیان است.
بر اساس این گزارش، فرهنگیان شاغل و بازنشسته با ثبت نام در این طرح می توانند کالاهای اساسی را با تخفیف میانگین ۵/۲۶ درصد از فروشگاه های طرح فوق خریداری کنند.
ثبت نام در این طرح هیچ هزینه ای برای فرهنگیان ندارد و تمامی معلمان شاغل و بازنشسته سراسر کشور می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.farazfar و ارایه مشخصات از خدمات این طرح بهره مند شوند.
فروشگاه های طرح فرهنگ از خردادماه سال جاری در شهرستان های استان تهران شامل شهرهای پاکدشت، قرچک، شهر ری و رباط کریم اجرا شده و در آینده نزدیک در سایر استان های کشور نیز اجرایی خواهد شد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت