سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


اشتغال بیش از ۹۰ هزار نفر از فرزندان شاهد در کشور   بازديد : 1213 |  25 ارديبهشت 1393

 اشتغال بیش از ۹۰ هزار نفر از فرزندان شاهد در کشور


بیش از ۹۰ هزار نفر از فرزندان شاهد در ادارات دولتی و غیر دولتی کشور مشغول بکار هستند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران رشت ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سفر به گیلان با تشریح برنامه های این بنیاد در زمینه شغل آفرینی برای فرزندان شاهد و ایثارگر گفت : علاوه بر ایجاد اشتغال – ۴۵ هزار نفر از فرزندان شاهد برای دریافت تسهیلات اشتغالزا به بانک ها عامل معرفی شدند و در حال حاضر ۶۶ هزار فرزند شاهد در انتظار یافتن شغل و جوینده کار میباشند.

شهیدی با اشاره به این که دستگاههای اجرایی ۲۵ درصد از سهمیه استخدامی خود را به فرزندان شاهد اختصاص دهند، افزود: طرح تکاک با هدف کارآفرینی برای فرزندان شاهد و ایجاد فرصت های جدید شغلی در بخش ها مختلف در استان های کشور امسال به اجرا در می آید.

دبیر شورای عالی توسعه فرهنگ ایثار و شهادت کشور ، از جمع آوری بیش از ۸ میلیون نسخه اسناد و وصیت نامه شهیدان خبرداد و یاد آور شد علاوه بر چاپ ۱۶ عنوان کتاب از وصایای شهدا ، تلاش برای ثبت جهانی آثار شهیدان در یونسکو ادامه دارد.

وی انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های سوم و چهارم انقلاب و ماندگاری یادو خاطره شهدا در تاریخ کشور را از جمله اهداف جمع آوری این اسناد اعلام و خاطرنشان کرد: نوشتن جملات برجسته شهدا در محل های برگزاری نماز جمعه و برگزاری رقابت های فرهنگی با موضوع وصایای شهدا از دیگر طرح هایی است که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دردست اجرا داریم .


موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت