سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


51 نفر آنلاين


آغاز استخدام پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی در ایلام   بازديد : 1257 |  28 ارديبهشت 1393

آغاز استخدام پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی در ایلام


خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: زمینه های آغاز به کار افرادی که در آزمون های استخدامی ادارات ایلام موفق به کسب نمره قبولی شده اند به زودی فراهم می شود

عمران علی محمدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام، اظهار نمود: افراد تحصیل کرده زیادی سال های گذشته در آزمون استخدامی دستگاه های استان شرکت کرده و موفق به قبولی دراین آزمون ها شده اند.
وی همچنین افزود: با وجود شرکت افراد در آزمون های استخدامی، ولی تا به حال روند بکارگیری و جذب آنان انجام نگرفته است که در این زمینه جا دارد دستگاه های مختلف استان روند جذب این افراد را پیگیری کنند.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این افراد نمره قبولی را در آزمون ها کسب کرده اند و دستگاه های نظارتی نیز آن را تائید می کنند بنابراین تعلل در جذب این افراد به صلاح نیست.

وی گفت: البته اینجانب این موضوع را از طریق معاون محترم رئیس جمور نیز پیگیری کرده ام و البته مجددا آن را پیگیری خواهم نمود.

علی محمدی عنوان کرد: دستگاه های متولی در این زمینه اقدامات لازم را آغاز کنند تا افرادی که به حق شرایط استخدام را دارند در دستگاه های اجرایی مشغول به کار گردند.

وی افزود: درباره مشکل کد شناسه تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی استان ایلام نیز باید گفت که تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی استان که سال ها است در بدنه دستگاه مشغول فعالیتند با کم کاری مسئولان وقت فاقد کد شناسه اند که اخیرا تعدادی از آنان در مکاتبه ای با اینجانب خواستار پیگیری صدور کد شناسه شده اند که البته  این موضوع با پیگیری جدی استاندار و دلسوز و معاون محترم توسعه استانداری  در حال انجام است و به زودی مشکل این افراد برطرف می گردد.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیز مکاتباتی در این راستا با دکتر نوبخت و دکتر عسگری آزاد داشته ام و در این زمینه پیگیری لازم به عمل می آید.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت