سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


47 نفر آنلاين


نحوه اطلاع رسانی استخدام نیرو در دستگاه‌های تهران اعلام شد   بازديد : 1345 |  28 ارديبهشت 1393

نحوه اطلاع رسانی استخدام نیرو در دستگاه‌های تهران اعلام شد


مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری تهران، اعلام کرد: پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران و سایت دستگاه‌های دیگر اطلاعات استخدامی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران ناصر آذریفر با اشاره به طرح مهرآفرین و لغو سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه، گفت: هرگونه استخدام در دستگاه‌های اجرایی  به تعیین تکلیف سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه موکول می گردد.

وی همچنین افزود:‌ براساس ضوابط مورد عمل پس از تخصیص سهمیه و انجام تمهیدات لازم،کم و کیف برگزاری آزمون‌های استخدامی از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار و سایت دستگاه اجرایی برگزار کننده به آگاهی متقاضیان خواهد رسید.

آذریفر ادامه داد: پس از آنکه سهمیه‌ای اختصاص یابد ما موظف هستیم جزییات آن را اطلاع رسانی کنیم از جمله وسایل اطلاع رسانی سایت استانداری است مشروط بر آنکه مسئولیت استخدام‌ها با استانداری باشد.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری تهران با بیان اینکه اطلاع رسانی جزییات استخدام در سایر دستگاه‌ها در شرایطی ممکن است به عهده استانداری باشد، گفت:‌ در غیر این صورت هر دستگاهی موظف است اطلاعات استخدامی خود را در سایت مربوط، به اطلاع متقاضیان برساند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت