سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


45 نفر آنلاين


آموزش و پرورش خراسان‌شمالی ۱۰۰۰ معلم نیاز دارد   بازديد : 1291 |  02 خرداد 1393

 آموزش و پرورش خراسان‌شمالی ۱۰۰۰ معلم نیاز دارد


خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: آموزش و پرورش این استان در سال تحصیلی جدید یک هزار نفر نیروی معلم کم دارد.

قنبرعلی خوش‌آئینه در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار نمود: این میزان نیرو برای حدود ۱۵ هزار ساعت آموزش حق التدرسی است که باید جبران شود.

وی با اشاره به اینکه امسال هیچ مجوزی برای استخدام نیروی معلم نداریم افزود: مدارس شهرستان راز و جرگلان و مانه و سملقان بیش از سایر مدارس استان با کمبود معلم روبه رو هستند و حدود ۸۰ درصد از نیازها نیز مربوط به نیروی آموزشی در مقطع ابتدایی است.

وی همچنین افزود: در مقطع متوسطه نیروی آموزشی در رشته شیمی و زیست کمبود مشاهده می شود.

خوش آئینه درباره برنامه های جذب نیروی آموزشی در آموزش و پرورش استان اعلام کرد : یک هزار نفر نیروی آموزشی در سال های ۹۵ تا ۹۸ جذب می شوند که ۸۰ درصد آنان در مقطع ابتدایی به کار گرفته می شوند.

معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی تصریح نمود: براساس برنامه ریزی انجام شده، در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ و ۹۶-۹۷ حدود ۷۰۰ نفر و در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ نیز ۱۸۰ نفر نیروی آموزشی در آموزش و پرورش استان جذب می شوند.

وی با اشاره به استقبال اندک فرهنگیان در خدمت در مناطق محروم استان گفت: معلمان برای خدمت در مناطق محروم مزایای ویژه ای دریافت می کنند و امسال نیز در تلاش هستیم تا مناطق بیشتری از شهرستان های راز و جرگلان و مانه و سملقان شامل مزایای مرزی شده و معلمان از آن بهره مند شوند.

خوش آئینه اظهار نمود: علاوه بر آن تعریف پست های معاون و مدیر در مدارس مناطق مرزی و افزایش حقوق از این قبل، از دیگر مزایایی است که می تواند معلمان را به خدمت در مناطق محروم ترغیب کند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :




اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت