سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


41 نفر آنلاين


استخدام فارغ التحصیلان ممتاز 15 رشته در بانک سینا   بازديد : 1235 |  07 خرداد 1393

استخدام فارغ التحصیلان ممتاز 15 رشته در بانک سینا

بانک سینا در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ موفق به دریافت مجوز تاسیس گردید. این بانک قبل از این به عنوان موسسه مالی و اعتباری سینا فعالیت می کرد.

موسسه مالی و اعتباری سینا در سال ۱۳۶۴ با هدف تامین نیازهای مالی واحد های مختلف تولیدی ، تجاری و خدماتی و خدماتی و جمع آوری سپرده های عمومی در جهت اعطای تسهیلات اعتباری به بخش های مختلف اقتصادی بخصوص بخش تولید ، تاسیس شد و در حال حاضر با داشتن بیش از ۲۸۰۰ نیروی شاغل به قول ذوالقدر معاون منابع انسانی و امور شعب این بانک ، نخستین بانکی است که به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل مصوب وزرات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مبادرت کرده است.

معاون منابع انسانی بانک سینا از استخدام فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهها در ۱۵ رشته خبر داد و افزود فرآیند فعلی استخدام از طریق مراجع ذیصلاح صورت میگیرد و افراد میتوانند بر اساس معدل و دانشگاه محل اخذ مدرک در سایت بانک سینا ثبت نام نمایند که بعد از ثبت نام در آزمون های استخدام بانک شرکت میکنند و افراد منتخب به آزمون کمیته استخدام جهت گزینش معرفی میشوند و بعد از آن وارد پروسه کارورزی و آموزش صمن خدمت افراد جدید استخدام میشوند.

معاون منابع انسانی بانک سینا افزود : الویت استخدام در این بانک را افراد دارای مدارک دانشگاهی از دانشگاههای معتبر با معدل بالا عنوان کرد و همچنین افزود: به محض صدور مصوبه مبنی بر جذب نیرو اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت