سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


43 نفر آنلاين


افزایش حقوق برای همه گروه های پزشکی   بازديد : 1449 |  09 خرداد 1393

افزایش حقوق برای همه گروه های پزشکی


درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر این که افزایش حقوق فقط متوجه پرستار و پزشک نیست؛ گفت:‌ افزایش حقوق شامل همه گروه های پزشکی است.

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: روسای دانشگاه ها اختیـار دارند درخصوص دیگرعوامل گروه های پزشکی نیز متناسب با خدمت یا کار اضافه ای که انجام می دهند؛ حقوق را افزایش دهند.

وی با تاکید ب این که در جایی اضافه تر پرداخت می شود که تـلاش بیشتری صورت می گیرد؛ گفت: این گونه نیست که این موضوع منحصر به یک یا دو گروه باشد و باید برای فردی که کار اضافه ای انجام می دهد اتفاق بیافتد.

دکتر قاضی زاده هاشمی با بیان این که ماموریت هایی را تعریف کرده ایم و قرار است که مردم به صورت جدی حمایت شوند؛ افزود: این موضوع هم اکنون در دو بسته آغاز شده است و پرداختی ها در شهرها 10درصد و برای روستاییان و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز5 درصد هم اکنون رعایت می شود.

وزیر بهداشت اعلام کرد : ‌سال گذشته در مورد دارو قولی داده بودیم که عملی شد و همه این پول ها متعلق به مردم است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه نشست امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران هم گفت: طرح نظام سلامت با موفقیت در دست اجراست و تاکنون بیش از ۹۵ درصد پیشرفت داشته است.
دکتر سید حسن هاشمی در پاسخ به سوالی درباره قدردانی سازمان جهانی بهداشت از فعالیت های صورت گرفته در ایران  گفت: هنوز تمام طرح های دولت در بخش بهبود وضع بهداشت و درمان اجرا و اعلام نشده و قدردانی سازمان جهانی بهداشت فقط در زمینه بهداشت مادر و کودک و جلوگیری از مرگ و میر کودکان بوده است.
وی افزود : با اجرای تمام طرح های دولت برای بهبود وضعیت بهداشت و درمان، تحول و دگرگونی در این بخش بیشتر آشکار خواهد شد.
پرداخت مستقیم بیماران بستری شده در بیمارستان‌های دولتی تا میزان 10 درصد هزینه‌ها و جلوگیری از ارجاع بیماران برای خرید دارو، لوازم مصرفی پزشکی و خدمات تشخیصی درمانی به خارج از بیمارستان؛ حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم با هدف ارتقای کیفیت خدمات سلامت در مناطق محروم و افزایش دسترسی مردم به خدمات و مراقبت‌های سلامت و جذب ماندگاری متخصصین در این مناطق؛ ارایه 24 ساعته این خدمات و در ایام تعطیل و عدم دریافت هرگونه وجهی از بیماران خارج از روال رسمی صندوق بیمارستان؛ چگونگی حضور پزشکان متخصص مقیم در بیمارستان‌های وابسته با هدف بهره‌مندی به هنگام مردم از خدمات درمانی، حضور دایم پزشکان متخصص در مراکز درمانی، ارتقای کیفیت خدمات ویزیت، ارتقای کیفیت هتلینگ در بیمارستان‌های وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حمایت در تامین هزینه بیماران صعب‌العلاج، خاص و نیازمند و ترویج زایمان طبیعی از برنامه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تحول در نظام سلامت کشور است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت