سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


46 نفر آنلاين


ارائه آموزش‌های تخصصی اشتغال برای ۱۵۰۰ جوان دشتستانی   بازديد : 1267 |  12 خرداد 1393

ارائه آموزش‌های تخصصی اشتغال برای ۱۵۰۰ جوان دشتستانی


رئیس اداره فنی و حرفه‌ای دشتستان از ارائه آموزش‌های تخصصی اشتغال برای ۱۵۰۰ جوان دشتستانی خبر داد.هادی توسلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار نمود: اداره فنی و حرفه‌ای دشتستان در چند سال اخیر در راستای ارائه آموزش‌های فنی اهتمام جدی داشته و این امر با استقبال بی‌نظیر جوانان جویای کار مواجه شده است.

وی همچنین افزود: امروز معضل بیکاری از دغدغه‌های اساسی مردم و مسئولان است و بدون تردید برگزاری دوره‌های آموزشی برای جوانان بیکار، گامی در توانمندسازی آنها و جذب این عزیزان است.
رئیس اداره فنی و حرفه‌ای دشتستان از ارائه آموزش‌های تخصصی اشتغال برای ۱۵۰۰ جوان دشتستانی خبر داد و خاطرنشان کرد: این دوره‌ها در سال جاری برای اشتغال جوانان دشتستان در منطقه ویژه پارس برگزار شده است.
توسلی تصریح کرد: این دوره‌ها با کیفیت بسیار بالایی برگزار شده و جوانان از کیفیت بالای دوره‌ها ابراز رضایت دارند.
وی اعلام کرد: تاکنون در چند سال اخیر تعداد زیادی از جوانان آموزش‌دیده، جذب پروژه‌های نفت و گاز و پتروشیمی در پارس جنوبی شده‌اند و این روند تداوم خواهد داشت.
رئیس فنی و حرفه‌ای دشتستان بیان کرد: نیازسنجی برای ارائه دوره‌های آموزشی انجام گرفته و تلاش می‌شود بر اساس بازار کار موجود این دوره‌ها برگزار شود تا خروجی لازم را داشته باشد.
توسلی افزود: جوانان مستعد روستاها نیز می‌توانند از این دوره‌های تخصصی بهره‌مند شوند و تسهیلات لازم برای حضور جوانان روستایی فراهم شده است.
وی اضافه کرد: حضور اساتید مجرب و برجسته از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوره‌هاست و گواهی مربوطه نیز در انتهای دوره‌ها به قبول‌شدگان ارائه می‌شود.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت