سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


تدوین طرح جامع اشتغال بانوان   بازديد : 1389 |  29 خرداد 1393

 تدوین طرح جامع اشتغال بانوان


به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، فائزه عبداللهی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال بانوان که در استانداری گلستان برگزار شد اظهار نمود: کارگروه اشتغال با توجه به ظرفیت‎های موجود در استان و نیازهای اشتغالی زنان، نقش قابل توجهی دارد.

وی با ارائه آماری از وضعیت زنان شاغل و تحصیلکرده همچنین زنان جویای کار استان تصریح کرد: باید علاوه بر اولویت اشتغال زنان سرپرست خانوار و بی‎سرپرست به اشتغال زنان تحصیلکرده نیز توجه شود.
مدیر کل زنان و خانواده استانداری گلستان افزود: زنان تحصیلکرده می‎توانند زمینه‎های اشتغال دیگران را نیز فراهم آورند بنابراین لازم است در برنامه‎ریزی‎ها تمام اقشار جامعه را مورد توجه قرار داد.
بهره‎مندی از ظرفیت بخش خصوصی یک ضرورت مهم است
عبداللهی بهره‎مندی از ظرفیت بخش خصوصی را یک ضرورت مهم ذکر کرد و ابراز داشت: با توجه به مزیت‎ها و قابلیت‎های گلستان در زمینه مشاغل خانگی و صنایع دستی از قبیل فرش و گلیم باید در اندیشه ارائه طرح جامع در استان بود تا ضمن ایجاد اشتغال، زمینه‎های بهره‎مندی و رضایت شاغلین نیز فراهم آید.
دبیر کارگروه اشتغال نیز در این جلسه به تبیین برنامه‎های اشتغال این کارگروه اشاره کرد و بیان داشت: ارائه طرح‎های اشتغالزایی و ثبات در آن از اهداف این کارگروه است. در تدوین طرح باید به اهمیت اشتغال و خانواده در جهت ارتقاء سطح خانواد ه‎ها و کاهش آسیبها توجه ویژه‎ای شود.
در ادامه این جلسه نمایندگان ادارات به ارائه عملکرد سازمان مربوطه در حوزه اشتغال علی‎الخصوص اشتغال بانوان پرداختند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت