سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


41 نفر آنلاين


اشتغال دو هزار نفر در مجتمع فولاد صنعت بناب   بازديد : 1332 |  02 تير 1393

 اشتغال دو هزار نفر در مجتمع فولاد صنعت بناب


تبریز – خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت : هم اکنون بیش از دو هزار نفر در مجتمع فولاد صنعت بناب مشغول به کار میباشند.

به گزارش خبرنگار مهر، میراحد حسینی صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از مجتمع های فولاد صنعت، فولاد ظفر و فولاد نوین گستر ظفر بناب اظهار داشت: تمامی این مجتمع ها جزو بهترین و بزرگترین واحدهای صنعتی استان به شمار می روند و پتانسیل بزرگی برای آذربایجان شرقی محسوب می شوند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی ادامه داد: در سال ۹۲ مجتمع فولاد ظفر بناب موفق به کسب مقام اول کارگر نمونه استان و مقام برتر گروه کار نمونه استان شده بود که این امر نشان از ظرفیت بالای این واحد دارد.
حسینی همچنین افزود: این مجتمع ها دارای میزان بهره وری مناسبی بوده و زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم کرده که باید با حمایت و تشویق این واحدها در جهات بهره وری بیشتر آن ها تلاش کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت: در صورتی که بتوانیم آرامش و امنیت شغلی را در بین کارگران و کارکنان این مجتمع ها ایجاد کنیم، این افراد می توانند بدون هیچ دغدغه ای به کار خود بپردازند.
وی با تاکید بر ضرورت سازگاری روحیات و تمایلات و تخصص افراد یا مشاغل اظهار داشت: باید در این زمینه شایسته سالاری شود و افراد بر اساس روحیات و ظرفیت های خود به کار مشغول شوند که این امر موجب افزایش بهره وری خواهد شد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت