سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


47 نفر آنلاين


قوه قضاییه تا پایان سال ۸۰۰ قاضی جذب می نماید   بازديد : 1180 |  03 تير 1393

 قوه قضاییه تا پایان سال ۸۰۰ قاضی جذب می نماید


رئییس قوه قضاییییه گفت : یکی از مهمرین دغدهه های ما در این دوره ف مسئله کمی و کیفی نیرو و منابع انسانی در قوه قضاییه است .

به گزارش ایرنا : آیتا الله صادق آملی لاریجانی در همایش مسوولان عالی قضایی گفت : در صورتی که مشکلات و مسایل قوه قضاییه را مورد بررسی و واکاوی قرار دهیم ، می بینیم که سر منشا پاره ای ا زاین دغدغه ها ، کمبود نیرو و منابع انسانی است.

آیت الله آملی لاریجانی همچنین افزود : اگر قاضی فرصت بیشتری داشته باشد ، می تواند رای بهتری را صادر کند که به همین منظور برای ارتقای کیفی و کمی نیروی انسانی تلاش های فراوانی انجام داده ایم و تلاش های فراوانی انجام داده ایم و تلاش شده در برنامه پنجم توسعه این مشکل تا حدودی رفع شود .

رئیس دستگاه قضا ادامه داد : برای این قضیه دولت زیر بار نمی رفت ، اما با الطاف رهبر معظم انقلاب و همراهی مجلس شورای اسلامی ، مجوز استخدام جهار هزار قاضی داده شد.

آیت الله آملی لاریجانی گفت : در این راستا معاونت آموزش و گزینش تلاش هایی انجام داده اند که تا کنون دو هزار و ۵۰۰ وارد دستگاه قضا شدند و تا پایان سال نیز ۸۰۰ قاضی دیگر و  در سال آینده نیر همین تعداد قاضی وارد دستگاه قضا خواهند شد .

وی با بیان اینکه مجوزی که به ما دادند ، تاخیر داشت ، افزود : تلاش همه عزیزان به ما کمک کرد ، تا حدی در پایان برنامه پنجم توسعه این مشکل را حل کنیم.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: با توجه به اینکه مسئله ارتقای کیفی و کمی بسیار مهم است این موضوع بیشتر مورد توجه قرار داده شده است .

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت