سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


50 نفر آنلاين


اشتغال مددجویان اولویت اصلی کمیته امداد است   بازديد : 1270 |  03 تير 1393

 اشتغال مددجویان اولویت اصلی کمیته امداد است


جیرفت – ایرنا – دستیار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در جنوب کرمان گفت: برنامه های اصلی کمیته امداد حول محور اشتغال است و در این زمینه اشتغال مددجویان در اولویت قرار دارد.

به گزارش ایرنا، غلامرضا حسنخانی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در جیرفت با بیان این که توانمندسازی مددجویان در دستور کار قرار دارد همچنین افزود: توان سنجی، استعداد یابی و آموزش از برنامه هایی است که برای توانمند سازی مددجویان مورد تاکید قرار دارد و بعد از آموزش، نیازسنجی مناطق روستایی بررسی می شود.
وی گفت: یکی از علل موفقیت طرح های کمیته امداد وجود نظارت مستمر بر طرح هاست زیرا نظارت حین انجام کار و بعد از انجام طرح باعث شده که اشتغال طرح ها دایمی و درآمد زایی آن پایدار باشد.
حسنخانی با اشاره به نیازمندی جنوب کرمان به ادوات کشاورزی گفت: بیش از ۵۰ خانوار نیازمند دریافت تراکتور هستند که با پیگیری های انجام شده تراکتورها به این افراد داده می شود.
وی گفت: نگاه مرکز به جنوب کرمان مثبت است و در جنوب کرمان از همه ظرفیت ها موجود استفاده خواهد شد.
وی محور دوم کمیته امداد را مباحث فرهنگی ذکر کرد و افزود: در این راستا چهار خوابگاه دانش آموزی در جنوب کرمان راه اندازی شده است.
دستیار مدیرکل کمیته امداد استان در جنوب کرمان، محور کار بعدی را مشارکت مردم در توسعه خواند و بیان کرد: با توجه به ظرفیت های خوب در جنوب استان توزیع صندوق های صدقات و جمع آوری زکات مورد استقبال قرار گرفته و زکات جمع آوری شده برای کمک به نیازمندان و توسعه همان روستا مورد استفاده قرار می گیرد.
وی درباره طرح های کمیته امداد در ماه رمضان گفت: امسال نخستین بار جشن رمضان در شهرستان جیرفت برگزار می شود و در کنار آن نمایشگاه توانمندی های مددجویان و ثبت نام طرح ایتام و اکرام با کمک شهرداری در پارک ولیعصر (عج) برگزار خواهد شد.
حسنخانی خاطرنشان کرد: طرح مفتاح الجنه با سرکشی از خانواده های مددجویان توسط دو اکیپ از مسوولان در دستور کار قرار دارد که این طرح ها در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.
به گفته وی شش هزار و ۵۴۹ یتیم در هفت شهرستان جنوبی وجود دارد که از این تعداد یکهزار و ۷۰۰ نفر در شهرستان جیرفت زندگی می کنند و همه آنها دارای حامی هستند.
۹۷ هزار خانواده زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در هفت شهرستان جنوبی کرمان سکونت دارند

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب :
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت