سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


50 نفر آنلاين


شروع به کار پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی دستگاه های دولتی از اسفند ماه   بازديد : 5929 |  1393-07-14

شروع به کار پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی دستگاه های دولتی از اسفند ماهمعاون راهبری رئیس جمهور اعلام کرد : تمام استخدامی های استانداری در دولت گذشته از اسفند ماه امسال شروع به کار می کنند .

محمد باقر نوبخت در گفت و گو با فارس در اردبیل ، همچنین اظهار نمود : براساس بخشنامه ای که به همه استان ها ابلاغ شد ، قرار است با تامین اعتباردر بودجه سال آینده استخدامی های استانداری ها به سرعت جذب می شوند که این کار از اول اسند انجام میشود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پس از روی کار آمدن دولت یازدهم موضوع استخدام‌های دولتی دولت دهم و تمامی تشریفات مربوط به آزمون‌های استخدامی متوقف و برخی از آنان نیز مبلغی شد.

در این راستا جمعی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی استانداری‌های کشور در نامه‌ای به محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور خواستار رفع مشکلات مربوط به پذیرفته شدگان این آزمون شد.
در بخشی از نامه این پذیرفته‌شدگان آمده است: «ما پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام استانداری‌ها مصوب برنامه پنجم توسعه بوده که مورد توافق مجلس قانونگذار و با مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه رئیس جمهور به شماره مجوز ۱۱۰/۴۵۵۰/دم مورخ  ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ بوده است و امید داریم در راستای پیروی از بیانات مقام معظم رهبری پیرامون نخبه‌پروری و عدالت استخدامی و توجه ویژه به امورات جوانان، شعار و خط مشی امید و عدالت رئیس جمهور شامل حال پذیرفته شدگان آزمون استخدامی باشد.
به گزارش فارس، محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت رئیس جمهور طی روزهای گذشته عنوان کرده بود، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی از سال آینده مشغول به کار شده و ردیف اعتباری آنها در بودجه سال ۹۴ کل کشور پیش‌بینی خواهد شد.استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : شروع به کار پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی,اخبار امروز,اخبار استخدامی,آخرین اخبار استخدامی,استخدام,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت