سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


44 نفر آنلاين


آب پاکی اوباما روی دست تحریم های ایران/رفع تحریم ها به صورت مرحله ای   بازديد : 1379 |  1394-01-23

آب پاکی اوباما روی دست تحریم های ایران/رفع تحریم ها به صورت مرحله ای


رئیس جمهور آمریکا رفع تحریم ها علیه ایران را مرحله‌ای دانست و اعلام کرد : ما ظرفیت بازگشت سریع تحریم ها را در صورت شکسته شدن هرگونه توافق، حفظ می‌کنیم.

http://www.axgig.com/images/39455739441276028534.jpg


آب پاکی اوباما روی دست تحریم های ایران/رفع تحریم ها به صورت مرحله ای

باراک اوباما در پاسخ به سوالی درباره سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره تفاهم هسته‌ای اعلام کرد : من همیشه به صراحت گفته‌ام که هنوز کاری انجام نداده ایم ،آنچه که بدست آمده است چارچوب سیاسی است که راستی آزمایی بی سابقه ای فراهم کرد. این چارچوب راههای ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای را می بندد و در ازای آن تحریم ها را به صورت مرحله ای برمی دارد و در صورت تخلف ، آنها را اعمال می کند.

باراک اوباما در پایان کنفرانس خبری در پاناما به خبرنگاران اعلام کرد : توافق ، بهترین راه برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای است.

اوباما همچنین افزود: من همیشه به صراحت و روشنی گفته ام که هنوز کار ما تمام نشده است. آنچه که ما توانسته ایم به آن دست یابیم یک چارچوب سیاسی بین ۱+۵ و ایران بود که باعث راستی آزمایی بی سابقه از آن چیزی شد که در ایران در دو دهه ی آینده رخ می دهد، به طرز قابل توجه سانتریفیوژهای ایران را کاهش می دهد ، مسیرهای دستیابی ایران به سلاح هسته ای را می بندد و در ازای آن خواستار برداشتن تحریم ها به شیوه ای مرحله ای می شود که به ما اجازه می دهد تا اگر ایران توافقنامه را نقض کند دوباره آنها را اعمال کنیم.

وی همچنین افزود: ما ظرفیت بازگشت سریع تحریم ها را در صورت شکسته شدن هرگونه توافق، حفظ می کنیم. به همین علت است که کار موجود بین مقطع کنونی و پایان ژوئن بسیار مهم خواهد بود تا ما بتوانیم این توافق را بیازمائیم.

رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگری از سخنانش همچنین از نامزدی هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری آینده این کشور حمایت کرد و آن را رئیس جمهوری ممتاز و عالی برای این کشور دانست.


استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : اخبار اجتماعی
برچسب : رفع تحریم ها,رفع تحریمها به صورت مرحله ای,توافق هسته ای,لغو تحریمها,اخبار,اخبار سیاسی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت