سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


49 نفر آنلاين


استخدام استانداری قزوین سال ۹۴ (ایجاد اشتغال)   بازديد : 1158 |  1394-03-04

استخدام استانداری قزوین سال ۹۴ (ایجاد اشتغال)


بسترهای اشتغال جوانان در قزوین فراهم شود

 آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز در جمع مسئولان، اظهار نمود : فردی که با الگوبرداری از سیره پیامبر اکرم(ص) آینده خود را ترسیم کند، در مسیر سعادت حقیقی در دنیا گام برداشته است.

وی با اشاره به اینکه مردم جامعه باید سیره ائمه معصومین(ع) را مطالعه کنند، افزود: به میزانی که مردم فرهنگ اسلام را در همه ابعاد زندگی خود نمایان کنند، آینده جامعه ما به سمت جامعه اسلامی حقیقی گام برمی‌دارد.

عابدینی با بیان اینکه معیار روابط و دوستی‌ها در دنیا تقوای الهی است و مردم جامعه در شکل‌گیری روابط و دوستی‌هایشان این مهم را باید مد نظر قرار دهند، تصریح کرد: روابط و دوستی‌هایی که به منظور دنیاپرستی و ذایل کردن حق قشر مظلوم جامعه شکل گیرد، هیچ ارزشی ندارد.

امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه پروردگار متعال در آیات قرآن کریم مردم را به قیام در برابر ظلم و ستم دعوت می‌کند، عنوان نمود : مردم با بصیرت ایران اسلامی باید با آمادگی به مقابله با تهاجم فرهنگی استکبار جهانی بپردازند.

وی با اشاره به اینکه بیکاری جوانان موجب بروز مشکلات اجتماعی و فرهنگی در جامعه می‌شود، بیان نمود : ایجاد فضای اشتغال از مهمترین موضوعات کشور به شمار می‌رود و مسئولان باید بسترهای لازم به منظور اشتغال جوانان را فراهم کنند.

عابدینی با بیان اینکه مومنی که با تمام وجود عظمت پروردگار متعال را درک کند به آرامش روحی رسیده است و در زندگی دچار یأس و ناامیدی نمی‌شود، اظهار نمود: فردی که تقوای الهی را پیشه کند، در مسیر رضایت پروردگار متعال گام برداشته است.

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام استانداری قزوین,استخدام استانداری قزوین سال ۹۴,استخدام استانداری,اخبار استخدامی,استخدام دولتی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت