سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


51 نفر آنلاين


نقش صنایع دستی در اشتغالزایی   بازديد : 1299 |  1394-03-05

نقش صنایع دستی در اشتغالزایی

توسعه صنایع دستی منجربه ایجاد اشتغال وافزایش تولید


به گزارش بی باک، رسول اشتودان شامگاه دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان اظهار نمود : کردستان دارای توانمندی های خوبی در حوزه صنایع دستی است و به همین دلیل توسعه این بخش منجر به افزایش تولید می شود.

وی با اشاره به اهمیت حوزه صنایع دستی در استان کردستان گفت: حوزه صنایع دستی استان کردستان یک از حوزه پرکار در این اداره کل است و بیشترین ارباب رجوع را به خود اختصاص داده است و به همین دلیل لازم است که در این بخش برنامه ریزی بهتری صورت گیرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان عنوان نمود :  با ادغام میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تمامی  سه حوزه دچار آسیب هایی شدند که بیشترین آسیب جدی شامل حوزه صنایع دستی شد و به همین دلیل باید زیرساخت ها برای جبران این کمبودها فراهم شود.

وی داشته های استان کردستان اعم از صنایع دستی و هنرهای سنتی را معرف فرهنگ و هنر این استان عنوان کرد و افزود: باید با حرکت خودجوش و برنامه ریزی های لازم سعی در توسعه و تقویت صنایع دستی و تولید آن و معرفی هنرهای سنتی و صنایع دستی به دنیا باشیم.
وی همکاری و تقویت هنرمندان و صنعتگران برای افزایش تولید و صادارات و معرفی آن به بازارهای جهانی را یکی از برنامه هایی اصلی برای توسعه و رونق صنایع دستی استان کردستان عنوان کرد و گفت: باید روی اصالت ها و فرهنگ های استان کار اساسی انجام شود و جایگاه صنایع دستی در استان محرز و مشخص شود.

اشتودان با اشاره به نگاه ویژه دولت در راستای کمک به توسعه و تقویت بخش صنایع دستی در استانهای برخوردار در این بخش کرد: فعالیت و برنامه های صنایع دستی آموزش های تکمیلی است که منجر به اشتغالزایی، تولید و بازاریابی و صادارت صنایع دستی استان خواهد شد.
وی با اشاره به برنامه اصلی در استان کردستان در راستای توسعه صنایع دستی بیان کرد: حرکت صنایع دستی باید از روستاها آغاز شود و برروی روستاها برنامه ریزی های لازم انجام شود تا بتوان نقطه اشتراک فعالیت های سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در روستاهای گردشگر پذیر مشخص و محرز شود.


استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : نقش صنایع دستی در اشتغالزایی,اشتغالزایی,اخبار استخدام,آخرین اخبار استخدامی,استخدام دولتی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت