سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴   بازديد : 1307 |  1394-03-07

استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ (برگزاری آزمون در مرداد ماه)

جزییات شرایط استخدام در آموزش و پرورش به زودی اعلام میگردد


تهران – ایرنا – معاون دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش اعلام کرد : پس از اخذ مجوزهای لازم برای استخدام پنج هزار نیرو در این وزارتخانه، شرایط و جزییات آزمون آن در شورای عالی بررسی و تصویب می شود.احمد عابدینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش ایرنا اظهار نمود : ابتدا توافق های لازم بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان مدیریت و برنامه ریزی صورت گرفته و بر اساس قوانین و مقررات مجوز استخدام در این وزارتخانه صادر می شود.
وی ادامه داد: اما اینکه شرایط و مدارک لازم برای استخدام پنج هزار نیرو در آموزش و پرورش به چه نحوی باید باشد در شورای عالی آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به تصویب می رسد.

معاون دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش یادآورشد: اکنون کار کارشناسی در مورد جزییات استخدام در این وزارتخانه در حال بازنگری است و قرار است بررسی جزییات پذیرش نیرو در این شورا صورت گیرد.

عابدینی اضافه نمود : شرایطی همچون تخصص های مورد نیاز، تناسب به کار گیری نیروی زن و مرد در بخش های مختلف و مواردی از این قبیل پس از دریافت مجوزهای لازم در سازمان مدیریت و برنامه ریزی توسط شورای عالی آموزش و پرورش بررسی و تصویب خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش اوایل اردیبهشت ماه امسال اعلام کرد که مجوز استخدام پنج هزار نیروی انسانی صادر شده و بزودی ابلاغ می شود.

علی اصغر با بیان اینکه در این استخدام ها اولویت با فرزندان فرهنگیان است، همچنین افزود: افرادی که در آموزش و پرورش استخدام می شوند به مدت یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش می بینند و برای آنها گواهی نامه معلمی صادر می شود.

وی ضمن انتقاد از عدم توازن استخدام ها در مناطق محروم و برخوردار یادآورشد: برای استخدام نیروی انسانی متناسب با نیاز خود اقدام می کنیم و این استخدام ها بر مبنای رشته، جنسیت و جغرافیا صورت می گیرد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴,استخدام آموزش و پرورش,استخدام جدید آموزش و پرورش,استخدام دانشگاه فرهنگیان,برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت