سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


44 نفر آنلاين


استخدام استانداری خراسان شمالی (اشتغال ۴۰۰ جوان)   بازديد : 1457 |  1394-03-10

اشتغال ۴۰۰ جوان توسط پارک علم و فناوری خراسان شمالی

رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی اعلام کرد : پارک علم و فناوری خراسان شمالی تاکنون زمینه اشتغال ۴۰۰ نفر از جوانان این استان را فراهم کرده است.

علی اصغر پیله ور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد : براساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری پارک های علم و فناوری بستر مهم شکوفایی و تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از دغدغه های مهم و اصلی پارک علم و فناوری خراسان شمالی بحث اشتغال است، اظهار نمود : امروز جوانان با حضور موثر خود در جایگاههای مختلف علمی کشور نقش آفرینی می کنند و از این جهت ایجاد اشتغال، مهم ترین خدمت به جوانان محسوب می شود.

پیله ور اظهار نمود: باید تلاش کنیم تا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به جای استفاده و متکی شدن به منابع زیر زمینی، از منابع رو زمینی که همان توجه به علم، اختراع و … است استفاده کنیم.

وی همچنین گفت: پارک علم و فناوری خراسان شمالی تاکنون موفق به ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر از جوانان این استان شده است.

این مقام مسئول در مورد وضعیت پارک علم و فناوری خراسان شمالی اظهار داشت: این استان از آخرین استان هایی بود که پارک و علم و فناوری در آن تاسیس شد و اکنون نیز با تلاشهای انجام شده در وضعیت مطلوبی قرار گرفته است.

این مقام مسئول ایجاد اشتغال برای جوانان، کمک به صنایع پتروشیمی، غذایی و … را از  مهمترین اقدامات پارک علم و فناوری خراسان شمالی در چند سال اخیر عنوان کرد.
وی با اشاره به فعالیت ۴۰ شرکت دانش بنیان و غیر بنیان در استان گفت: در حال حاضر پارک علم و فناوری خراسان شمالی از سوی وزرات علوم به عنوان مرجع فناوری به آسیای میانه معرفی شده است.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی در خصوص برنامه های این پارک در سال جاری افزود: انجام عملیات ساختمان پارک علم و فناوری استان در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال، کمک به بخش های اقتصاد استان، رفع بخشی از نیازهای خراسان شمالی در زمینه های مختلف و … از جمله برنامه های سالجاری است.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر دوماه قبل خود به خراسان شمالی از ۶ طرح شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در خراسان شمالی رونمایی کرد.
خراسان شمالی با دارا بودن هشت شهرستان جمعیتی بالغ بر ۹۱۰ هزار نفر دارد.

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام استانداری خراسان شمالی,استخدام استانداری,استخدام دولتی استانداری,استخدام دولتی خراسان شمالی,اخبار استخدامی,آخرین اخبار استخدام,استخدام امروز
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت