سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


48 نفر آنلاين


استخدام وزارت بهداشت سال ۹۴ ( جذب نیروی پرستاری)   بازديد : 1340 |  1394-03-10

استخدام وزارت بهداشت سال ۹۴ ( جذب نیروی پرستاری)

جذب نیروی پرستاری توسط موسسه استخدام کادر پرستاری


سعید لک رئیس روابط عمومی سازمان نظام پرستاری در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران بیان نمود : موسسه‌ای که چندی پیش قرار بود که در زیر مجموعه هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت برای استخدام کادر پرستاری تشکیل شود، آغاز به کار کرد و از این پس به صورت متمرکز کار جذب پرستار را برای تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام می‌دهد.

وی همچنین افزود: کمبود پرستار همچنان به شدت وجود دارد و به حدود ۲۰۰ هزار نفر کادر پرستار برای جبران این کمبود نیاز داریم.

عضو شورای عالی نظام پرستاری همچنین ادامه داد: برای رفع این مشکل قرار بر این شد که موسسه متمرکز زیر نظر هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت تشکیل شود و از این پس مسئولیت استخدام و تامین حقوق و امنیت شغلی پرستاران را بر عهده گیرد، بر این اساس موسسه‌ی کار آفرینان آوا سلامت در هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت تشکیل شد.

وی خاطر نشان نمود : این موسسه‌ی جدید به صورت متمرکز و به نوعی زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت می‌کند و شرایط قرار داد پرستارانی که از این طریق جذب می شوند، بسیار مناسب است.


استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام وزارت بهداشت سال ۹۴,استخدام وزارت بهداشت,استخدام دولتی,اخبار استخدام وزارت بهداشت,وزارت بهداشت,اخبار استخدام,آخرین اخبار استخدام
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت