سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


47 نفر آنلاين


استخدام جهاد دانشگاهی سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 1377 |  1394-03-10

استخدام جهاد دانشگاهی سال ۹۴ (خبر جدید)


استخدام جهاد دانشگاهی سال ۹۴


جهاد دانشگاهی نقش اساسی در اشتغال جوانان و توسعه کشور دارد

به گزارش بی باک، مهر نوشت: اسماعیل جبارزاده شامگاه شنبه در گردهمایی دو روزه معاونان آموزشی واحدها و پژوهش های جهاد دانشگاهی سراسر کشور در تبریز اظهار نمود : دولت بیش از هر زمان دیگری به فعالیت جهادگران جهاد دانشگاهی در همه حوزه ها و کار افرینی دانشگاه ها نیازمند است.

وی در ادامه سخنان خود خاطر نشان گشت: در این میان جهاد دانشگاهی می تواند با تولید و تجاری سازی نتایج تحقیقات خود بخصوص در حوزه صنعت علاوه بر درآمدزایی در حل مشکلات جامعه از جمله اشتغال جوانان و توسعه کشور هم ایفای نقش کند.

استاندار آذربایجان شرقی به ایجاد منطقه ویژه علم و فناوری استان نیز اشاره و تصریح کرد: با ایجاد این منطقه، مراکز علمی و تحقیقاتی استان از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند شد و در این میان می توان با ارائه راهکار ها و صدور مجوز، بستر فعالیت روز افزون جهاد دانشگاهی را فراهم کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم که با حضور رییس جهاد دانشگاهی کشور و مسوولان استان برگزار شد، از منابع آموزشی، سامانه جامع مدیریت اطلاعات مراکز آموزشی و نرم افزارهای نام نویسی رویش بر روی گوشی های هوشمند و تبلت رونمایی شد.

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام جهاد دانشگاهی سال ۹۴,استخدام جهاد دانشگاهی,استخدام جهاد سال ۹۴,اخبار استخدام,آخرین اخبار استخدامی,استخدام امروز
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت