سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


50 نفر آنلاين


استخدام استانداری کرمان سال سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 1527 |  1394-03-11

استخدام استانداری کرمان سال سال ۹۴ (خبر جدید)


استخدام استانداری کرمان سال ۹۴


 اشتغال استان در دولت یازدهم جدی گرفته شده است


 استاندار کرمان اعلام کرد : اشتغال در استان کرمان در دولت یازدهم جدی گرفته شده و اگر بتوانیم در حوزه جوانان این وضعیت را بهبود ببخشیم، طبیعتا بخشی از مشکلات اجتماعی و فرهنگی را بهبود خواهیم بخشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، “علیرضا رزم حسینی” صبح امروز در جلسه شورای اداری استان کرمان با حضور قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی اظهار کرد: جوانان سرمایه‌های اصلی هر کشور هستند و در ایران جوانان نقش بی‌بدیل و مهمی در انقلاب و دفاع مقدس داشته‌اند.

وی همچنین افزود: فرماندهان جوان دوران دفاع مقدس را مدیریت و پیروزی‌های درخشانی را ثبت کردند و سرمایه‌گذاری در حوزه جوانان اعم از اشتغال، ازدواج، تحصیل و … مهم است.
رزم حسینی تصریح کرد: اشتغال در استان کرمان در دولت یازدهم جدی گرفته شده و اگر بتوانیم در حوزه جوانان این وضعیت را بهبود ببخشیم، طبیعتا بخشی از مشکلات اجتماعی و فرهنگی را بهبود خواهیم بخشید.

وی با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور در همایش فرمانداران سراسر کشور اظهار نمود : رئیس‌جمهور تاکید داشت که انتخابات باید با نشاط، حضور حداکثری و رقابت سالم برگزار شود، دولت نقش فراجناحی دارد و هیچ گونه دخالتی نخواهد کرد، وی همچنین به فرمانداران توصیه کرد زمینه را برای حضور حداکثری مردم فراهم کنند.


استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام استانداری کرمان,استخدام استانداری,استخدام دولتی استانداری,استخدام دولتی کرمان,اخبار استخدامی,آخرین اخبار استخدام,استخدام امروز
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت