سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


44 نفر آنلاين


استخدام مجتمع پارس جنوبی سال ۹۴   بازديد : 1408 |  1394-03-17

 استخدام مجتمع پارس جنوبی سال ۹۴

خبر ۱۷ خرداد ۹۴ – نیروهای بومی استان بوشهر در اولویت استخدام پارس جنوبی قرار دارند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از عسلویه، یوسف امینی عصر امروز در نشست با مسئولان حوزه‌های مختلف پتروشیمی و پالایشگاه‌های مستقر در پارس جنوبی با بیان اینکه آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر درآخر خرداد ماه برگزار می‌شود اظهار نمود : در این آزمون استخدامی ۲۵۲ نفر جذب می‌شوند که که اولویت با نیروهای بومی استان بوشهر است.


وی با بیان اینکه این آزمون بر اساس آیین نامه استخدامی برگزار می‌شود تصریح نمود : متقاضیان در مقاطع تحصیلی دیپلم تا کارشناسی ارشد هستند که پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین جذب می‌شوند.

مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با اشاره به اینکه ۸۰ نفر از این نیروها صرفا از میان داوطلبان دیپلمه بومی استان بوشهر پذیرش می‌شوند خاطرنشان کرد: این داوطلبان که در رشته‌های مختلف تحصیلی هستند با اولویت نفرات بومی در شرایط مساوی نسبت پنجاه در صد بومی پذیرش می‌شوند.

امینی با بیان اینکه ۲۲ خرداد ماه آخرین فرصت برای ثبت نام در این آزمون است اعلام کرد : متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر می توانند تا ۲۲ خرداد اقدام به ثبت نام کنند.


استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام مجتمع پارس جنوبی سال ۹۴,استخدام مجتمع پارس جنوبی,استخدام دولتی,اخبار استخدام,استخدام امروز
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت