سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


45 نفر آنلاين


استخدام قوه قضاییه در سال ۹۴ (اخبار جدید)   بازديد : 1283 |  1394-03-18

استخدام قوه قضاییه در سال ۹۴ (اخبار جدید)

اخبار استخدام قوه قضائیه در سال۹۴

اختصاص ۲۰ درصد استخدام دادگستری به اعضای شوراهای حل اختلاف


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حجت‌الاسلام محمدمهدی احمدی میانجی ظهر امروز در تجلیل از تلاشگران عرصه صلح و سازش استان اردبیل با تبریک اعیاد شعبانیه و نیز گرامیداشت سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام ۱۵ خرداد اظهار نمود : ارزش و قداست کار در شوراهای حل اختلاف به لحاظ ایجاد صلح و سازش در بین مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.وی  همچنین افزود: بی شک اجر و پاداش اصلاح بین امور مردم با پاداش و دستمزدهای دنیوی قابل مقایسه نبوده و تنها اجر اخروی خداوند می‌تواند این زحمات را جبران کند و آثار وضعی اصلاح امور در زندگی دنیوی نیز تأثیر گذاشته و مشهود است.

رئیس شوراهای حل اختلاف کشور بیان نمود : با توجه به حساسیت و قداست کار اعضای شوراهای حل اختلاف استان اردبیل تمام مسائل و مشکلات موجود در شوراهای حل اختلاف رصد شده و گزارش می‌شود تا در این زمینه بتوان شاهد نتایجی بسیار مثبت و موثر بود.
احمدی میانجی گفت: ما به همه مشکلات واقف هستیم و تمام سعی و تلاش بر این است با رصد مشکلات و مسائل تا حدودی از این مشکلات کاسته شود.

وی تصریح نمود : در این راستا براساس قانون جدید که امیدواریم از شهریورماه به حالت اجرایی در آید قرار شده است که از سهمیه استخدامی‌های دادگستری ۲۰ درصد به اعضای شوراهای حل اختلاف اختصاص داده شود.

رئیس شوراهای حل اختلاف کشور در مورد حق الزحمه کارکنان اعضای شوراهای حل اختلاف نیز اظهار نمود : تلاش می‌کنیم تا حداقل حقوق کارکنان اعضای شوراهای حل اختلاف در کشور به آنها پرداخت شود تا از گوشه‌ای از زحمات آنان قدردانی شود.

احمدی میانجی از دست اندرکاران شوراهای حل اختلاف استان که در ایجاد فرهنگ صلح و سازش در بین مردم تلاش می‌کنند و نیز رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در حمایت از شوراهای حل اختلاف استان قدردانی کرد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام قوه قضاییه در سال ۹۴,استخدام قوه قضاییه,استخدام قوه قضاییه در خرداد 94,استخدام در قوه قضائیه,استخدام دولتی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت