سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


هفت بانک برای نوسازی بافت های فرسوده تسهیلات پرداخت می کنند   بازديد : 1630 |  1394-03-23

 هفت بانک برای نوسازی بافت های فرسوده تسهیلات پرداخت می کنند


 پیش از این تنها 5 بانک پرداخت تسهیلات نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده را برعهده داشتند اما با اعلام آمادگی بانک مسکن و قوامین هم اکنون تعداد آنها به 7 بانک افزایش یافته است.


http://www.axgig.com/images/87761497223259435631.jpg

مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران اعلام کرد : تعداد بانک های عامل پرداخت کننده تسهیلات برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده شهری هم اکنون به 7 بانک رسیده است.

محمد سعید ایزدی در گفت و گویی اعلام کرد : پیش از این تنها 5 بانک پرداخت تسهیلات نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده را برعهده داشتند اما با اعلام آمادگی بانک مسکن و قوامین هم اکنون تعداد آنها به 7 بانک افزایش یافته است.

وی با بیان آنکه از بهمن ماه سال گذشته تاکنون 27 هزار و 500 متقاضی واجد شرایط برای دریافت تسهیلات یادشده به بانک های عامل معرفی شده اند، گفت: تاکنون همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده خوب بوده و همه آنها به سهمیه های تعیین شده خود پایبند هستند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به میزان سود تسهیلات نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده شهری، یادآور شد: با توجه به کاهش سود تسهیلات بانکی قرار است بانک ها برای عقود مشارکتی این تسهیلات 24 درصد و برای عقود فروش اقساطی آن 21 درصد سود در نظر بگیرند که 9 و 10 درصد آن به صورت یارانه ای توسط دولت به بانک ها پرداخت می شود.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، هم اکنون بانک مسکن اعلام آمادگی کرده برای پنج هزار متقاضی نوسازی بافت های فرسوده شهری تسهیلات پرداخت کند و معرفی متقاضیان واجد شرایط در دست اقدام قرار گرفته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اولویت های شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در پرداخت تسهیلات سال 94، افزود: اولویت ما در پرداخت نوسازی بافت های فرسوده ارایه این تسهیلات به انبوه سازان، زنان سرپرست خانوار، پلاک های تجمیع شده و انجام نوسازی به علت شرایط خاص واحد فرسوده است تا طبق شیوه نامه های مربوطه به واجدین شرایط پرداخت شود.

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : اخبار اقتصادی
برچسب : وام بافتهای فرسوده,وام مسکن,پرداخت وام,دریافت وام,شرایط اخذ وام از بانک,وام,اخبار اقتصادی,اخبار امروز,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت