سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۴   بازديد : 1673 |  1394-03-28

استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۴

سه طرح اشتغال محور با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور

خبرگزاری مهر : خرم آباد – با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور سه طرح اشتغال محور لرستان افتتاح گردید .

به گزارش خبرنگار مهر، با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور ظهر چهارشنبه سه طرح اشتغال محور فنی و حرفه استان لرستان به بهره برداری رسید.

سید فخرالدین رحمانی مدیر کل فنی و حرفه ای استان لرستان در حاشیه افتتاح این طرحها در جمع خبرنگاران اعلام کرد : امروز با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور نمایشگاه دستاوردهای ویژه مهارت های پیشرفته و دانش بنیان اداره کل فنی و حرفه ای لرستان به بهره برداری رسید.

وی همچنین عنوان کرد: مرکز سنجش آموزش و نمایشگاه دستاوردهای ویژه کارگاههای دانش بنیان و مهارتهای پیشرفته با هزینه ۳.۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

مدیر کل فنی و حرفه ای لرستان همچنین با اشاره به افتتاح کارگاه های اشتغال و بازار محور upvc و mdf در مرکز شماره یک شهرستان خرم آباد بیان نمود : برای بهره برداری از کارگاه اشتغال محور upvc  بیش از ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

رحمانی تعداد اشتغال ایجاد شده در این بخش را ۱۸ مورد عنوان کرد و گفت: همچنین برای کارگاه اشتغال محور mdf نیز ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

وی بیان نمود : در این کارگاه اشتغال محور نیز ۲۰ فرصت شغلی ایجاد می شود.

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۴,استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای,استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور,سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور,اخبار استخدا
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت