سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


استخدام مجتمع پارس جنوبی سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 1356 |  1394-03-31

استخدام مجتمع پارس جنوبی سال ۹۴ (خبر جدید)

 مصوبه اشتغال ۵۰ درصدی نیروهای بومی در پارس جنوبی اجرایی شود

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، فتح‌الله حقیقی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید عسلویه تبریک ماه مبارک رمضان و با تشکر از مدعوین حاضر در جلسه اظهار نمود : مدیران اجرایی، مدیران حوزه صنعت نفت و گاز این شهرستان تعاملات بسیار گسترده‌ای با یکدیگر داشته‌اند که جای تقدیر دارد.

وی  همچنین افزود: همه ما مسئولین دلسوز نظام هستیم که با لباس‌های مختلف به طرق گوناگون انجام وظیفه می‌کنیم و اگر خود را فدائیان به این نظام قلمداد می‌کنیم باید خود را مکلف به انجام فرامین مقام معظم رهبری بدانیم تا بتوانیم حافظ کیان خون شهداء و اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی باشیم.

حقیقی با بیان اینکه تکریم مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم ابراز داشت: انتظار مردم این نیست که ۲۴ ساعت کار خود را وقف ملاقات با آنها کنیم و در واقع مردم تنها چیزی که از ما مسئولین می‌خواهند راستگویی و صداقت در کارها است و مردم اینگونه راحت‌تر با موضوع و مشکلات کنار می‌آیند.

وی همچنین افزود: بدنه دولت از مردم است و خارج از این نیست و از فرماندار جدید و همه مسئولین می‌خواهیم که رابطه دولت با مردم را بیش از گذشته مستحکم‌تر کنند.

حقیقی یادآور شد: هیچ منتقدی نباید با انتقادهای خود شخصیت فردی را تخریب کند و باید به این موضوع واقف باشیم که انتقاد با انتقام تفاوت‌های زیادی دارد و انتقاد قاعدتاً در راستای حل مشکلات مطرح می‌شود و چه بهتر که انتقاد با ارائه راهکار بیان شود.

وی در ادامه  افزود: این دولت همیار مردم است و مردم هرگز نباید به این دیدگاه برسند که در این دولت هیچ کاری صورت نگرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: فرماندار نماینده عالی دولت در شهرستان است و تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی و مدیران صنعتی باید از هر نظر پشتیبان فرماندار باشند و این از اقتدارات شایسته یک فرماندار است که این اقتدار باید با منویات مقام معظم رهبری ادغام شود.

حقیقی به وحدت و همدلی مردم این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در این شهرستان با توجه به اینکه دو مذهب از برادران اهل سنت و شیعه را تشکیل می‌دهند تاکنون کوچک‌ترین خدشه‌ای از سوی معاندین و دشمنان به نظام جمهوری اسلامی وارد نشده و این توفیق الهی در زیر سایه وحدت و همدلی که در بین مردم منطقه وجود دارد حاصل شده است و امیدواریم مسئولین در راستای تحکیم وحدت و همدلی در منطقه گام‌های اساسی و شایسته‌ای بردارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به موضوع اشتغال اشاره و خاطرنشان کرد: آمار بیکاری در استان نباید اینگونه باشد و مسئولین موظف و مکلف به اجرای قانون اشتغال ۵۰ درصدی نیروهای بومی استان باشند و در آینده‌ای نزدیک گام‌های اساسی برای حل مشکل اشتغال برداشته خواهد شد.

وی افزود: از فرمانداران می‌خواهیم منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست‌های دولت را سرلوحه کار خود قرار دهند و خود را با سند چشم‌انداز مدیریتی وفق دهند.

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام مجتمع پارس جنوبی سال ۹۴,استخدام مجتمع پارس جنوبی,استخدام دولتی,اخبار استخدام,استخدام امروز
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت