سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


46 نفر آنلاين


آخرین اخبار استخدام معلولین در سال ۹۴   بازديد : 1613 |  1394-04-07


کارگاه اشتغال معلولین ‌در استان مرکزی راه‌اندازی می‌شود

 با توجه به اینکه مهمترین چالش معلولین بحث اشتغال است، بزودی کارگاه اشتغال معلولین در استان مرکزی راه‌اندازی می‌شود.

مصطفی چقایی رئیس هیات ‌مدیره جامعه معلولین استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مرکزی، از راه‌اندازی کارگاه اشتغال ویژه معلولین استان خبر داد و اعلام کرد : مهمترین چالش ۹۰ درصد معلولین استان اشتغال و بیمه است و در این راستا انجمن اقداماتی را در دستور کار خود دارد.

وی با اشاره به اینکه برخورداری از شغل و امنیت شغلی آرامش روانی را برای معلولین در پی دارد و باعث می‌شود که با نگاه امیدوارانه‌تری به آینده زندگی و فعالیت کند، افزود: در این راستا کارگاه اشتغال در روستای چغا در حال ساخت است.

چقائی فعالیت این کارگاه را شامل آموزش فرش‌بافی، گلیم‌بافی، صنایع MDF و … عنوان کرد و گفت: معلولین مسلما بعد از آموزش حرفه‌های مختلف مشغول به کار و وارد بازار کار خواهند شد.

وی اتمام ساخت و راه‌اندازی کامل این کارگاه را نیازمند کمک‌های مردمی دانست و گفت: البته نمی‌توان در شرایط کنونی انتظار کمک‌های بسیار از مردم را داشت، به همین منظور نیاز است که به مانند گذشته استانداری، بهزیستی و متولیان امر حمایت‌های لازم از این پروژه و طرح اشتغالزایی معلولین را داشته باشند.

رئیس هیات‌ مدیره جامعه معلولین استان افزود: در نظر است افتتاح این کارگاه با حضور وزیر رفاه انجام گیرد و امید است که با کمک مردم و متولیان روند احداث و ساخت کارگاه با سرعت کافی انجام گیرد.

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدام معلولین,استخدام معلولین,استخدام معلولین در سال ۹۴,استخدام معلولین در دستگاههای دولتی,استخدام دولتی,اخبار استخدام
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت