سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


43 نفر آنلاين


اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز سال ۹۴   بازديد : 1540 |  1394-04-10

اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز سال ۹۴

جمع‌آوری اطلاعات فرزندان فرهنگی ایثارگر برای استخدام/ثبت‌نام ۷۳ هزار نفر در پایه هفتم مدارس شاهد

محمدحسین کفراشی مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار نمود: ماده ۴۸ قانون مقررات مالی دولت به این معناست که در هرگونه استخدام دولتی که می‌خواهد انجام شود، ۲۵ درصد از فرزندان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان مد نظر قرار گیرد.


وی همچنین ادامه داد: با توجه به اینکه قرار است آزمون استخدامی در آموزش و پرورش برگزار شود، فراخوانی دادیم تا اطلاعات فرزندان فرهنگیان ایثارگر در آموزش و پرورش را جمع‌آوری کنیم و بتوانیم در آزمون استخدامی لحاظ کنیم.

کفراشی تصریح نمود : در ماده ۴۸ آمده است: تمام وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی و شرکت‌های دولتی، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و تمام سازمان‌ها و شرکت‌هایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی دولت استفاده می‌کنند و نیز تمام مؤسسات و شرکت‌هایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، مکلفند یکی از فرزندان کارکنان شهید، جانباز بیست و پنج درصد (۲۵ درصد) و به بالا و آزاده (اعم از شاغل، فوت شده و یا از کار افتاده) را که واجد شرایط عمومی استخدام هستند، علاوه بر سهمیه استخدامی ایثارگران در همان دستگاه استخدام کنند.

وی در خصوص ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد گفت: ثبت‌نام پایه اول مدارس شاهد اول خرداد آغاز شد و در پایان خرداد نیز نتایج اعلام شد؛ ثبت‌نام کلاس هفتمی‌ها نیز اول تیر آغاز شد و تا ۱۵ تیر ادامه دارد.

مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش تصریح نمود : تا کنون ۷۳ هزار نفر در پایه هفتم مدارس شاهد به صورت اینترنتی ثبت‌نام کردند و این در حالی است که ظرفیت ما ۲۷ هزار نفر است

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام فرزندان شاهد و جانباز,استخدام فرزندان شاهد,استخدام فرزندان جانباز,اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز,اخبار استخدامی,استخدام دولتی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت