سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


45 نفر آنلاين


استخدام وزارت راه و شهرسازی سال 94 ( اشتغال ۱۳۴ نفر)   بازديد : 1616 |  1394-04-18

استخدام وزارت راه و شهرسازی سال ۹۳ ( اشتغال ۱۳۴ نفر)

اشتغال ۱۳۴ نیروی استخدامی اداره کل راه و شهرسازی کرمان

کرمان – ایرنا – مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان در آیین قرائت سوگند نامه و منشور اخلاقی پیوستن ۱۳۴ نفر نیروی جدید به خانواده بزرگ راه و شهرسازی استان اعلام کرد: نیروی انسانی توانمند می تواند کشورها را در توسعه شتابان یاری کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان خداداد مقبلی روز سه شنبه با بیان این که هر کشوری که از لحاظ مباحث فرهنگی غنی تر باشد می تواند سریع تر به خواسته های خود که همان پیشرفت است برسد اعلام کرد : با وجود منابع مالی، نیروی انسانی جوان و باهوش و فرهنگ غنی انتظار می رود هرچه سریعتر به تعالی و توسعه برسیم.

وی همچنین افزود: بر اساس آمار موجود راندمان کاری در کشورهای مختلف به فرهنگ هر کشور و میزات تلاش و پشتکار ملت آن بستگی دارد به طوری که در کشوری مانند ژاپن عزم، اراده و پشتکار ملت آن در رسیدن این کشور به توسعه بسیار تاثیرگذار بوده است.

وی خطاب به پرسنل جدید این اداره کل اعلام کرد : امید است با ورود شما به حوزه راه و شهرسازی و عزم، اراده و تخصص شما بتوانیم در پیشبرد اهداف خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی بکوشیم.
مقبلی تصریح کرد: ارتقا در سیستم اداری به تلاش و راندمان کاری شما بستگی دارد و از این رو باید در زمینه کاری خود تعهد، صداقت، جدیت و نظم داشته باشید.

مدیر توسعه منابع اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان نیز در این مراسم در خصوص روند طولانی استخدام این نیروها گفت: متاسفانه در دوران ریاست جمهوری پیشین قبل از اینکه منابع مالی را در نظر بگیرند آزمون استخدامی را برگزار کردند و به خاطر این مساله، استخدام نیروها سه سال به طول انجامید که با پیگیری های مدیریت اداره کل و دولت تدبیر و امید این مسایل مرتفع شد.

خدارحم کفاش پور بر لزوم نظم و انضباط کاری تاکید کرد و گفت: در برخورد با ارباب رجوع در تکریم آنها بکوشید و با روی باز با ارباب رجوع برخورد کنید.

استخدام دولتی,استخدام خصوصی,دانلود نمونه سوالات استخدامی

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام وزارت راه و شهرسازی سال ۹4,استخدام وزارت راه و شهرسازی,وزارت راه و شهرسازی,استخدام,استخدام دولتی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت