سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


44 نفر آنلاين


آزمون استخدام مربیان پیش دبستانی (آخرین خبر)   بازديد : 2344 |  1394-05-19

آزمون استخدام مربیان پیش دبستانی (آخرین خبر)


 جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماع خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با مسئولان آموزش و پرورش در خصوص برخی ابهامات درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اظهار نمود : بحث استخدام  ۵ هزار نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش با حضور معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی این وزارتخانه در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی شد و نمایندگان سؤالات خود را در این زمینه مطرح کردند.


وی در ادامه افزود: یکی از سوالات نمایندگان در خصوص هزینه بالای دریافتی برای این آزمون بود چرا که هم اکنون متقاضیان برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید مبلغ ۴۸ هزار تومان پرداخت کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرد : مشکلات مربیان پیش دبستانی نیز یکی دیگر از موضوعاتی بود که توسط نمایندگان مجلس مطرح شد. سوابق خدمتی مربیان پیش دبستانی باید به سقف سنتی آنها اضافه شود.

کوچکی‌نژاد همچنین ادامه داد: آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید ویژه مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی برگزار می‌شد اما هم اکنون داوطلبان آزاد نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند بنابراین نمایندگان مجلس از وزارت آموزش و پرورش تقاضا کردند تا در بحث آزمون و گزینش مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی را با یکدیگر مقایسه کرده و آنها را با داوطلبان آزاد مقایسه نکنند.

وی اعلام کرد : مربیان پیش دبستانی نیزکه بیمه نیستند باید سابقه کار آنها نیز لحاظ شده و به سقف سنی اضافه شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین افزود: پاسخ‌های معاون توسع مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در این زمینه قانع کننده نبود بنابراین نمایندگان مجلس خواستار آن شدند که تا موارد مطرح شده در بحث آزمون و گزینش مربیان پیش دبستاین و نیروهای شرکتی لحاظ شود.


موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام مربیان پیش دبستانی,آزمون استخدام مربیان پیش دبستانی,استخدام مربیان پیش دبستان,استخدام آموزش و پرورش,شروع استخدام آموزش و پرورش
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت