سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


49 نفر آنلاين


استخدام فرزندان فرهنگیان در سال ۹۴   بازديد : 1988 |  1394-07-01

استخدام فرزندان فرهنگیان در سال ۹۴تشریح کارکرد‌های تک کارت فرهنگیان/ «تک کارت» در مرحله اول کارت شناسایی فرهنگیان میباشد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد : تک کارت فرهنگیان در مرحله نخست به عنوان کارت شناسایی خواهد بود و در مراحل بعد در حوزه بیمه تکمیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سید محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم رونمایی از تک کارت سرمایه فرهنگیان که در ساختمان اصلی این وزارتخانه برگزار شد، اظهار نمود : تک کارت برای بهبود خدمات رفاهی به فرهنگیان رونمایی می‌شود زیرا یکی از سیاست‌هایی که در دولت یازدهم دنبال می‌شود، بهره‌وری در دستگاه‌هاست.

وی همچنین افزود: در آموزش و پرورش به دنبال روش‌های مختلف برای ارتقای بهره‌وری هستیم و این موضوع زمانی اتفاق خواهد افتاد که روش‌های اجرای فرایند اصلاح صورت گیرد و قوانین و مقررات مانع از انجام کار نیز بررسی مجدد شود.

بطحایی با بیان اینکه به دنبال آن هستیم تا با هزینه کم‌تر کار بهتر و مناسب‌تری ارائه دهیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: یکی از مواردی که می‌تواند موجب ارائه خدمات رفاهی بهتر به فرهنگیان شود، اصلاح رویه فعلی است.

وی در ادامه افزود: ممکن است این کارت در آغاز کارکردهای چندانی نداشته باشد اما در وهله نخست به عنوان کارت شناسایی استفاده می‌شود و در حوزه بیمه تکمیلی خدمات آن را افزایش می‌دهیم تا نیازی به معرفی نامه به مراکز درمانی نباشد و با هزینه کمتر به فرهنگیان خدمات ارائه کنیم.

وی تصریح نمود: به دنبال آن هستیم هزینه‌های بیمه‌ای از مجرای این کارت تأمین شود و لازم نباشد اسناد درمانی از مراکز درمانی به ادارات ارائه و پرداخت‌ها انجام شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اولویت‌دارترین کارکرد این کارت بعد از کارت شناسایی در زمینه بیمه تکمیلی خواهد بود، تصریح نمود : با این کارت، فرهنگیانی که می‌خواهند از مراکز رفاهی آموزش و پرورش استفاده کنند نیاز به معرفی‌نامه نخواهند داشت و امکانات رفاهی از طریق کارت به تدریج وارد می‌شود که دریافت تسهیلات و وام‌ها نیز از جمله آنها خواهد بود.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام فرزندان فرهنگیان در سال ۹۴,استخدام فرزندان فرهنگیان,استخدام فرزندان فرهنگیان در مدارس,استخدام تربیت معلم,سامان کاریاب,اخبار استخدام,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت