سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


43 نفر آنلاين


استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۴ (اخبار جدید)   بازديد : 2710 |  1394-07-01

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۴ (اخبار جدید)

 هدف‌گذاری ۱۰۰ هزار شغل در حوزه ICT 


خبرگزاری ایسنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ۱۰۰ هزار شغل هدف گذاری شده است.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی در همایش استانداران سراسر کشور با موضوع اشتغال اظهار نمود : این دومین جلسه با استانداران در زمینه راهکارهای ایجاد اشتغال با توجه به مزیت استان‌ها بود.

وی اعلام کرد : دستور جلسه با استانداران در زمینه ایجاد اشتغال و راهکارهای رسیدن به آن براساس مزیت‌های استانی بود، تا به نوعی برنامه‌ریزی اشتغال در سطح استانی صورت بگیرد. در این جلسه استانداران کشور مسائل و موضوعات مربوط به تسهیلات بانکی و موانع تولید مطرح کردند.

ربیعی همچنین افزود: پروژه‌های نفت و گاز، فولاد و صنایع بزرگ در کشور وجود دارد اما امروز اشتغال ناشی از سرمایه‌گذاری و رشد سریع ایجاد نمی‌شود .

وی اعلام کرد : در این جلسه استانداران کشور مشکلات و مسائلی در مورد تسهیلات بانکی و موانع تولید مطرح کردند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که پنج مصوبه در شورای عالی اشتغال در نوبت دستور قرار دارد و در این جلسه راجع به تسهیلات بحث هایی صورت گرفت.

ربیعی عنوان کرد : راجع به طرح های آبرسانی ۲۰۰۰ میلیارد تومان از طریق چند بانک و ۱۰ هزار میلیارد تومان از طریق اوراق تجهیز و تأمین می شود.

وی با بیان اینکه تمرکز ما در شورای عالی اشتغال به حوزه کشاورزی است اعلام نمود : به ۱۱۰۰ واحد تولیدی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه تسهیلاتی به منظور جهش پرداخت می شود.

وی همچنین ادامه داد: طرح صندوق خرد محلی- اجتماعی در جلسه امروز با استانداران مطرح شد و به هر صندوق ۱۰۰۰ میلیارد ریال اختصاص می یابد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین  افزود: ۶۰۰ صندوق خرد محلی در ۱۴ استان تشکیل می شود و همچنین برش صنفی و رسته ای برای این صندوق ها ایجاد خواهد شد.

ربیعی تصریح نمود : وام روستاییان مرزی از خراسان جنوبی با کارمزد صفر درصد شروع می شود.

وی تأکید نمود : اشتغال صرفاً با توسعه بنگاه های بزرگ ایجاد نمی شود و به توسعه محلی نیاز داریم.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۴,اخبار استخدام,استخدام امروز,استخدام دولتی,استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت