سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


47 نفر آنلاين


استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۴   بازديد : 1989 |  1394-07-14

 آزمون سلامت اداری ۶ مهر ماه برگزار می شود (منبع: lssi.ir)

مدیر آموزش موسسه کار و تامین اجتماعی از برگزاری آزمون سلامت اداری با همکاری دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاع داد.

بهزاد مرادی اعلام کرد : این برنامه در راستای ارتقاء دانش کارکنان ستادی، اجرایی و سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود و همه کارکنان ستادی، اجرایی وزارتخانه و سازمان های تابعه می توانند در آن شرکت نمایند.

مرادی همچنین افزود: این برنامه راس ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۶ مهر ماه به صورت مجازی و همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد و اطلاعات تکمیلی در این خصوص و نحوه پاسخگویی شرکت کنندگان حداکثر تا پایان روز اداری سه شنبه ۳۱ شهریور ماه از همین طریق اعلام خواهد شد.

وی با تاکید بر مطالعه راهنمای شرکت در آزمون در ایام قبل از برگزاری آن اظهار داشت: آزمون دارای ۴۰ سوال و هر سوال دارای نمره منفی است و شرکت کنندگان باید در مدت زمان ۳۳ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.

یادآوری می کند ثبت نام آزمون مذکور از ۲۵مردادماه لغایت ۵ شهریورماه ۱۳۹۴ از طریق سایت مؤسسه کار و تأمین اجتماعی به آدرس: www.Lssi.ir انجام گردید و در مجموع تعداد ۱۶۲۰۰ نفر به شرح لیست پیوست در آن شرکت کردند.


موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۴,استخدام سازمان تامین اجتماعی,آزمون سلامت اداری,استخدام تامین اجتماعی,آخرین استخدامهای سال 94,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت