سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


49 نفر آنلاين


اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان در سال ۹۴   بازديد : 1570 |  1394-08-19

اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان در سال ۹۴

معافیت مالیاتی، گمرکی و سربازی برای شرکت‌های دانش‌بنیان


خبرگزاری فارس : به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، سورنا ستاری در همایش و نمایشگاه فناوری سلامت اظهار نمود :‌ در رابطه با شرکت‌های دانش‌بنیان قانون بسیار خوبی داریم و بر همین اساس توانستیم امسال ۱۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان را برای آنها معافیت مالی اجرا کنیم.

وی همچنین افزود: برای برخی از این شرکت‌های دانش‌بنیان معافیت گمرکی را پیاد‌ه‌سازی کرده‌ همچنین معافیت‌های سربازی را برای شرکت‌های شاخص لحاظ کرده‌ایم.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه لیزینگ شرکت‌های دانش‌بنیان توسعه پیدا کرده است، عنوان داشت:‌ ارائه تسهیلات این شرکت‌ها سبب افزایش تولید‌های آنها می‌شود، البته باید توجه کرد در این زمینه مشکل فرهنگی جدی وجود دارد و اقدامات پژوهشی انجام آن لازم است.

ستاری ضمن تشکر از وزیر بهداشت به جهت همراهی با شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: تغییر نگرش جدی در حوزه پژوهش در دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام گرفته در حالی که پیش از این بیشترین توجه به بحث بالینی بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مسئله پژوهش در دانشگاه‌های علوم پزشکی تقویت شده است،‌اظهار نمود : در علوم بین‌ رشته‌ای نیز اتفاقات خوبی رخ داده البته این تغییرات نگرشی کافی نیست و باید بیشتر و جامع‌تر اجرایی شود.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به نوشته بین وزارت علوم و بهداشت اشاره کرد و عنوان کرد :‌ در حال حاضر مرزهای بین این دو وزاتخانه شکسته شده و در حوزه‌های نانو طب بازساختی، تجهیزات پزشکی و غیره اشتراکی میان دو وزارتخانه وجود دارد تا هماهنگی‌های آن در حال انجام است و اتفاقات جدیدی در این حوزه صورت می‌گیرد.

ستاری در رابطه با موضوع اساتید سرآمد بیان نمود : عدم حمایت از اساتید سرآمد یکی از خلاء‌های بزرگ در کشور است و ما حمایت از این اساتید را از ۶ ماه پیش آغاز کرده و تا سال آینده نیز توسعه می‌دهیم؛ همچنین اکنون این مسئله و حمایت از اساتید سرآمد و فعالیت ۱۰۰ استاد برتر آغاز شده و این افراد تحت حمایت‌های خاص دولت و بنیاد علمی نخبگان قرار می‌گیرند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان در سال ۹۴,اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان,ثبت شرکت های دانش‌ بنیان,استخدام دولتی,اخبار استخدامی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت