سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


43 نفر آنلاين


استخدام وزارت بهداشت سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 1720 |  1394-08-28

 استخدام وزارت بهداشت سال ۹۴ (خبر جدید)

دولت در استخدام پرستاران با محدودیت روبه‌رو استمعاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه دولت در استخدام پرستاران با محدودیت روبه‌رو است اعلام کرد : بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور ۹ هزار پرستار به صورت قراردادی در بیمارستان‌ها مشغول به کار شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد آقاجانی ظهر امروز در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار نمود : متاسفانه دولت در استخدام پرستاران با محدودیت مواجه است و در این راستا نیز وزارت بهداشت و درمان نیز این محدودیت را دارد.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون بیمارستان‌های کشور نیاز مبرمی به جذب پرستاران جدید دارد، بیان نمود : نیاز است در این راستا دولت نیز حمایت‌های لازم را انجام دهد تا در خدمات رسانی به بیماران بهتر عمل کنیم.

معاون درمان وزیر بهداشت اظهار کرد : برای اینکه خدمات رسانی به صورت مطلوب و استاندارد در بیمارستان‌های کشور انجام شود باید تعداد پرستاران موجود به ۵۰ درصد افزایش یابد که باز هم این مقدار از شاخصه‌ها و استانداردهای بین‌المللی کم است.

آقاجانی با اشاره به اینکه دولت و وزارت بهداشت به دلیل کمبود اعتبارات در استخدام پرستاران با مشکل جدی روبه‌رو است، افزود: باید در این زمینه با توجه به نیروهای موجود در بیمارستان‌ها خدمات خود را به نحو شایسته‌ای ارائه دهیم.

وی تصریح نمود : در حال حاضر تعداد پرستاران آموزش دیده نیز که در انتظار اشتغال هستند در کشور بسیار کم بوده ولی ورود دانشجویان به رشته پرستاری در دانشگاه‌های کشور افزایش یافته است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام وزارت بهداشت,استخدام وزارت بهداشت سال ۹۴,اخبار استخدام,استخدام دولتی,استخدام جدید وزارت بهداشت
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت