سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


47 نفر آنلاين


اخبار استخدام بازنشستگان کشور در سال ۹۴   بازديد : 1593 |  1394-09-02

اخبار استخدام بازنشستگان کشور در سال ۹۴


تغییر زمان دریافت حقوق بازنشتگان و مستمری بگیران تا پایان سال ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برخی از بازنشستگان و مستمری بگیرانی که سالها بود در یک تاریخ مشخص از بانک رفاه حقوق دریافت می کردند از ماه پیش دچار مشکل شده اند. در همین باره یکی از کاربران اعلام کرده :” من مستمری بگیر هستم و روز ۱۱ آبان مثل همیشه بانک رفتم تا حقوقم را بگیرم اما گفتند که چیزی واریز نشده وقتی وسال کردم کارمند اول که حوصله جواب دادن داشت گفت اعلام شده بود چرا مراجعه می کنید.بعد همکار ایشان به من گفتند که تاریخها تغییر کرده و اعلام می کنند وقتی از کسانی که مثل من مستمری بگیر هستند پرس و جو کردم فهمیدم تا عید قرار است تاریخها تغییر کنه؟. این برای چیه؟ چرا هر روز یک برنامه میریزند اخه ما برای همین پول کمی هم که می گیریم برنامه ریزی داریم.”

کاربر دیگری هم نوشته:” این چه وضعیه وقتی من قسط بانک را با تاخیر می دم جریمه دیرکرد از من می گیرند اونوقت برای سه روز نباید سازمان به ما جریه بده؟”

و کاربر دیگری هم آورده است که:” لطفا تاریخ دقیقی که باید به بانک برای دریافت مستمری برویم را اعلام کنید. والا گیج شدیم.”

در همین زمینه رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد : تغییر زمان پرداخت حقوق تنها برای بازنشستگان و مستمری بگیرانی است که از بانک رفاه حقوق دریافت می کردند .

او همچنین افزود: افرادی که از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۵ هرماه حقوق دریافت می‌کنند، بدون تغییر در زمانبندی، حقوق خود را دریافت خواهند کرد اما کسانیکه پنجم هرماه حقوق خود را دریافت می‌کردند، سه روز دیرتر باید به بانک مراجعه کنند.

اردلان ادامه داد : همچنین بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که تاریخ دریافت حقوق آنها مصادف با ایام تعطیل رسمی است، یک روز قبل حقوق خود را دریافت خواهند کرد.

او تاکید نمود : نیاز نیست مستمری بگیران و بازنشستگان برای مشخص شدن زمان حقوقشان به بانک مراجعه کنند ادامه داد: آنها از طریق ارسال پیامک تاریخ دریافت حقوق خود بدون ذکر ماه و سال به سامانه ۱۰۰۰۱۴۲ (مثال: اگر زمان دریافت حقوق شما نهم هر ماه می باشد، کافیست عدد ۹ را به سامانه ۱۰۰۰۱۴۲ پیامک کنید) می توانند از پرداخت های حقوق تا پایان سال جاری مطلع شوند.

زمانبندی نظام پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که از بانک رفاه کارگران حقوق خود را دریافت می‌کنند بشرح جدول ذیل خواهد بود.

ردیفتاریخ دریافت حقوق فعلیتاریخ دریافت مستمری در آبان ۹۴تاریخ دریافت مستمری در آذر ۹۴تاریخ دریافت مستمری در دی ۹۴تاریخ دریافت مستمری در بهمن ۹۴تاریخ دریافت مستمری در اسفند ۹۴تاریخ دریافت مستمری در فروردین ۹۵
۱پنجم۸۱۱۱۴۱۷۲۰۲۰
۲هفتم۱۰۱۳۱۶۱۹۲۲۲۲
۳هشتم۱۱۱۴۱۷۲۰۲۳۲۳
۴نهم۱۲۱۵۱۸۲۱۲۴۲۴
۵دهم۱۳۱۶۱۹۲۲۲۵۲۵
۶یازدهم۱۴۱۷۲۰۲۳۲۶۲۶
۷دوازدهم۱۵۱۸۲۱۲۴۲۷۲۷
۸سیزدهم۱۶۱۹۲۲۲۵
۲۵
۹چهاردهم۱۷۲۰۲۳۲۶
۲۶
۱۰پانزدهم۱۸۲۱۲۴۲۷
۲۷
۱۱شانزدهم۱۹۲۲۲۵

۲۵
۱۲هفدهم۲۰۲۳۲۶

۲۶
۱۳هجدهم۲۱۲۴۲۷

۲۷
۱۴نوزدهم۲۲۲۵


۲۵

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدام بازنشستگان کشور در سال ۹۴,استخدام بازنشستگان کشور در سال ۹۴,اخبار استخدام بازنشستگان,استخدام بازنشستگان
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت