سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


استخدام سازمان بسیج مستضعفین سال ۹۴   بازديد : 1939 |  1394-09-03

استخدام سازمان بسیج مستضعفین سال ۹۴


خبر ۳ آذر ۹۴ – ایجاد ۱۴۰ هزار شغل به همت بسیجیان


خبرگزاری صدا و سیما : رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد : در دو سال و نیم گذشته به همت بسیجیان ۱۴۰ هزار شغل ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار نقدی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران به حماسه های ملت بسیجی اشاره کرد و افزود: ملت غیور ایران با حماسه ها و پیروزی ها و جهاد، ایستادگی و مقاومت دشمن را به عجز و ناتوانی واداشته است.

وی گفت: امروز ملت بسیجی به عنوان نیروی بزرگ و رهایی بخش در مقابل همه جبهه استکبار ایستاده است و مقاومت را استمرار می‌بخشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: امروز ده ها هزار استاد بسیجی در عرصه های علمی و تحول علوم انسانی نقش آفرینی می کنند و ده ها هزار پزشک و جامعه پزشکی بسیجی در خدمات رسانی به محرومان فعالند و در عرصه های جهاد سازندگی و محرومیت زدایی کشور در دور دسترس ترین نقاط کشور در تمام حوادث اعم از سیل و زلزله خدمات رسانی می کنند، نه تنها در داخل کشور بلکه در کشورهای همسایه نیز در این عرصه نقش آفرینی می کند.

وی در ادامه به فعالیت ده ها هزار مهندس کشاورزی بسیجی اشاره کرد و گفت: فعالیت گسترده جامعه پرافتخار زنان بسیجی در عرصه تربیت، عفاف و حجاب و فعالیت گسترده پایگاه های بسیج محلات در برقراری امنیت، آرامش و خدمت به مردم و همچنین فعالیت اقشار بسیج عشایر غیور برای ارتقای تولید در کشور از دیگر نقش آفرینی های بسیجیان این عرصه است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان در ادامه به فعالیت بیش از ۲۰۰ هزار حلقه تربیتی در کشور اشاره کرد و افزود: امروز بسیج بزرگترین شبکه تربیتی در کل جهان را تشکیل داده است.

وی گفت: همه این فعالیت ها در عرصه حیات اجتماعی خبر از بارور شدن شجره طیبه می دهد که حضرت امام راحل به دست پربرکت خود آن را شکل داد و امروز شاهد ثمره آن هستیم.

سردار نقدی با بیان اینکه آنقدر فعالیت ملت بسیجی و مخلص گسترده و شاخه های آن متنوع است که هیچ کس قدرت جمع بندی فعالیت های آن را ندارد افزود: بسیج در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی اعم از اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید فعالیت دارد بطوری که در طول دو سال و نیم گذشته به همت بسیجیان ۱۴۰ هزار شغل ایجاد شده است.

وی همچنین ادامه داد: این فعالیت ها به همت خود بسیجیان بوده و بدون دریافت هیچ گونه کمکی از مقامات دولت صورت گرفته است و در واقع بسیجی ها در پیشبرد اهداف اقتصادی دولت دست به این فعالیت ها زده اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد : در عرصه فرهنگی نیز کارهای بسیار بزرگی صورت گرفته است که ۵ میلیون زائر راهیان نور از جمله آن است.

وی همچنین افزود: همچنین برگزاری ۱۵ هزار یادواره شهید و انتشار ۳۰۰ عنوان کتاب در سال از دیگر فعالیت های عرصه فرهنگی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در کنار همه این فعالیت ها بسیج هیچگاه از ارتقاء توان رزمی خود غافل نبوده است گفت: امروز بسیج در اوج توانایی رزمی و اقتدار رزمی قرار دارد.

وی در ادامه به دیدار روز چهارشنبه فرماندهان ۲ هزار و ۲۵۰ گردان بسیجی با فرمانده کل قوا دیدار اشاره کرد و اعلام نمود : در این دیدار قدرت نظام اسلامی در دفاع از خود و برقراری امنیت به نمایش گذاشته خواهد شد.

سردار نقدی گفت: امروز در شمال غرب کشور در ارتفاعات سه الی چهار هزار متری بسیجیان قهرمان از مرزها و امنیت کشور حراست می کنند و در شرق کشور نیز در سراوان در گرمای طاقت فرسا این بسیجیان هستند که جلوی تروریست های دست پروده آمریکا تمام قد ایستاده اند و مانع ورود آن ها به کشور می شوند.

وی با بیان اینکه بسیج وابسته به هیچ گروه و جناحی نیست بلکه متعلق به همه کشور است افزود: تمام اقشار و همه ملت بسیجی اند و خصوصیات خاص خود را دارند و همه اقلیت ها اعم از شیعه، سنی، زرتشتی و مسیحی محب اهل بیت اند.
سردار نقدی ادامه داد: مکتب اهل بیت نیز ایثار و فداکاری، گذشت و عشق به مردم و تلاش بی مزد و منت را آموزش می دهد و چنین ملتی در دامن اهل بیت تربیت می شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان در ادامه به رزمایش عظیم امروز اشاره کرد و گفت: این رزمایش قطره ای از دریای بی کران توان نظامی بسیج و اقتدار بسیج است.

وی در ادامه به خطر نفوذ دشمن اشاره کرد و افزود: وقتی مقام معظم رهبری از خطر نفوذ دشمنان می فرمایند این نشانه این است که دشمن شکست خورده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان همچنین گفت : نفوذ نه به عنوان یک حرکت تاکتیکی است بلکه امروز نفوذ استراتژی دشمن است.

سردار نقدی گفت: در دو سال اول انقلاب دشمنان تمام همت شان این بود که انقلاب ما از راه استراتژی ترور از بین برود که شکست خوردند، در ادامه امریکایی ها استراتژی خود را تغییر دادند و روی خط حمله نظامی با تحریک صدام روی آوردند و وقتی صدام شکست خورد تنها کشوری که به صورت مستقیم ارتش آن با ما وارد جنگ شد، آمریکا بود که البته کشورهای دیگر به صورت غیرمستقیم از صدام حمایت می کردند و هشت سال استراتژی حمله نظامی آن ها نیز شکست خورد.

وی اعلام کرد : دشمنان در ادامه تغییر راهبرد دادند یعنی جنگ سیاسی فرهنگی را علیه ما آغاز کردند و فتنه راه انداختند اما ملت بسیجی به صحنه آمده اند و به گوش استکبار سیلی زدند.
سردار نقدی ادامه داد: در واقع ۱۰ سال استراتژی براندازی دشمن نیز شکست خورد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بعد از آن به جنگ سیاسی رسانه ای روی آوردند به طوری که تمام رهبران غربی خبر از سقوط انقلاب اسلامی دادند، اما ملت ایران در ۹ دی با حضور میلیونی به میدان آمدند و جواب این خیانت را دادند که در این عرصه نیز دشمن شکست خوردند.

وی در ادامه گفت : دشمنان به حمایت از فتنه گران داخلی روی آوردند و با تحریم های اقتصادی در تلاش بودند که این ملت را خسته کنند تا ملت پشت نظام را خالی کند و حتی برخی خبیثان داخلی در این راه با دشمنان همراه شدند و جنگ اقتصادی علیه ما راه انداختند و نتیجه آن تحریم های فلج کننده بود که در این راه نیز به جایی نرسیدند.
سردار نقدی گفت: در واقع نتیجه تحریم های فلج کننده این بود که خود دشمنان اعتراف کردند که تحریم ها نتیجه نداده است و ما باید مذاکره کنیم.

وی همچنین افزود : آمریکا در تمام استراتژی هایی که به کار برد شکست خورده است، بطوری که امسال در مهر ۹۴ وحشت خود را از اسلحه ملت ایران که مرگ بر آمریکاست اعلام می کند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : استخدام سازمان بسیج مستضعفین سال ۹۴,استخدام سازمان بسیج مستضعفین,استخدام سازمان بسیج,استخدام دولتی سازمان بسیج,استخدام بسیجیان
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت