سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۴   بازديد : 2969 |  1394-10-06


http://www.uplooder.net/img/image/33/5639f377e9103e6e05d8f1dc151dd6c4/hamid-1.jpeg


استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۴

تعاونی‌ها ۳۸ هزار شغل ایجاد کردند

 معاون وزیر تعاون از ایجاد بیش از ۳۸ هزار شغل در بخش تعاون طی هشت ماهه امسال خبر داد و گفت: میزان صادرات تعاونی‌های مرزنشین در این مدت به ۳۵۸ میلیون دلار رسیده است.
سید حمید کلانتری گفت : در سال ۱۳۹۳ این رقم ۴۰۰ میلیون دلار بود که پیش بینی می‌شود تا پایان سال رقم صادرات تعاونی‌های مرزنشین به ۴۰۰ میلیون دلار برسد.
وی صدور کارت مبادله مرزی را یکی از مشکلات تعاونی‌های مرزنشین عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با همکاری و مساعدت وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان مجری صدور کارت، این مشکل هم اکنون برطرف شده و تا کنون برای یک میلیون و ۷۰۰ هزار تعاونی مرزنشین، کارت مبادله مرزی صادر و یک میلیون و ۵۰ هزار کارت تحویل شده است.
کلانتری عمده محصولات صادراتی تعاونی‌ها را پسته، زعفران و فرش نام برد و ابراز امیدواری کرد: تعاونی‌ها در عرصه رقابت با بازارهای بین المللی حضور پررنگ‌تری داشته باشند.
معاون امور تعاون وزیر تعاون در ادامه از تشکیل ۲۶۰۰ تعاونی جدید در هشت ماهه امسال خبر داد و میزان اشتغالزایی این تعداد تعاونی را ۳۸ هزار و ۷۰۰ نفر ذکر کرد.
به گفته وی، ۴۴ هزار و ۸۳۸ نفر عضو این تعاونی‌ها هستند و پیش بینی می‌شود تا پایان سال تعداد تعاونی‌های جدید به ۳۲۰۰ تعاونی افزایش یابد.
کلانتری از فارس با ۲۸۳ تعاونی و خراسان رضوی با ۲۷۱ تعاونی به عنوان استانهای حایز بیشترین تعداد تشکیل تعاونی نام برد.

وی افزود: از مجموع تعاونی‌های به ثبت رسیده در ۹ ماهه امسال، ۹۷۹ تعاونی در گرایش خدماتی، ۶۸۰ تعاونی کشاورزی، ۵۰۳ تعاونی صنعتی و۱۳۲ تعاونی مسکن هستند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدام,اخبار استخدامی جدید,استخدام وزارت تعاون,استخدام وزارت تعاون سال 94,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت