سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


45 نفر آنلاين


استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۴ ( استخدام ۳۸۸ کارشناس)   بازديد : 2905 |  1394-10-06

استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۴ ( استخدام ۳۸۸ کارشناس)


 مضاعف شدن توان جهادکشاورزی اردبیل با استخدام ۳۸۸ کارشناس

خبرگزاری فارس : از اردبیل، عدیل سروی صبح امروز در کارگروه تخصصی مقررات و آیین‌نامه‌های جاری گزینش که با حضور مدیرکل هیئت عالی هسته گزینش وزارت جهادکشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: مبنا و اساس گزینش جهادکشاورزی روحیه جهادی است.
وی گفت: در مجموعه جهادکشاورزی با همان معیار اصیل در بحث گزینش و بررسی‌ها مطابق با قانون، شرع و عرف در عرصه گزینش سعی و اهتمام وجود دارد تا در سایه این تلاش‌های دلسوزانه همواره با گزینش اصلح مجموعه جهادکشاورزی استان را در سطح مدیران و کارشناسان برای انجام خدمات شایسته و تخصصی کشاورزی به مردم استان به ویژه ۱۱۵ هزار بهره‌بردار و تولیدکننده بیش از پیش یاری کند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل افزود: کارهای گزینش در مجموعه جهادکشاورزی بر مبنای روحیه جهادی متمایز از دیگر گزینش‌های دستگاه‌های دولتی است که معیار آن استفاده  از نیروهای متخصص، متعهد، ایثارگر و انقلابی با روحیه جهادی است.
سروی با قدردانی از سفر رسمی محمدی مدیرکل  گزینش وزارت جهادکشاورزی و هیئت همراه به استان و حضور فعال در کارگاه آموزشی بیان کرد: مدیریت گزینش سازمان با محوریت اخلاقی، فنی و مدیریتی است با توجه به اینکه بنا به ارزیابی ملی جزو گزینش‌های برتر و کارآمد است که در طی دو سال منتهی به سال جاری سطح فعالیت گزینش این سازمان بین رتبه‌های ۴ الی ۶ ارزیابی شده است.
این مسئول ادامه داد: از فعالیت‌های شاخص این سازمان می‌توان به گزینش و ساماندهی استخدام و جذب ۳۸۸ نفر از کارشناسان و متخصصان کشاورزی و بکارگیری آنها در مراکز خدمات و مدیریت‌های جهادکشاورزی اشاره کرد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل گفت: با این توصیف که این حجم استخدام یکجا چه قبل از ادغام و چه بعداز ادغام بی‌سابقه بوده است و این نمادی از مردمی بودن نظام جمهوری اسلامی ایران در حمایت از کارجویان و قشر فارغ‌التحصیل را نشان می‌دهد.
سروی با اشاره به ۱۵ دی ماه سال ۶۱ تصریح کرد: در این تاریخ به یاد ماندنی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام (ره) با حکمی تشکیل هیئت مرکزی گزینش در کشور را صادر کردند و از آن زمان این پست حساس و کلیدی بر اساس معیارهای شاخص در نهادهای انقلابی جزو لاینفک دستگاه‌های دولتی در گزینش و انتخاب افراد اصلح بی امان سعی و تلاش می‌کنند.
وی افزود: در این رابطه مسئولان این مجموعه و گزینشگران همواره دو اصل را در کنار قوانین و مقررات ذینفع مدنظر قرار داده‌اند یکی اجتناب از ترحم بی‌اساس و دیگری خودداری از سخت‌گیری‌های بی دلیل که از سنگدلی و قصاوت ناشی می‌شود و برای این هم مجموعه جهادکشاورزی در کشور در سطوح پائین دست و بالادست از کارکنان سالم و بی‌دغدغه برخوردار است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,استخدام وزارت جهاد کشاورزی,اخبار استخدامی 94
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت