سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


48 نفر آنلاين


استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 2003 |  1394-10-09


http://www.uplooder.net/img/image/52/8d5cd78707204b9c649f5343d4ed93ac/dr.moghimi_169042.jpg


استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز سال ۹۴ (خبر جدید)


خبر ۹ دی ۹۴ –  ضرورت جذب ۳۰۰مراقب سلامت

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: برای بهبود وضعیت بهداشتی استان، ۱۵ مرکز سلامت جامعه و ۶۹ پایگاه سلامت راه اندازی شده است و ۳۰۰ مراقب سلامت در رشته های تخصصی تغذیه ، بهداشت روان و بهداشت محیط و کار و دیگر رشته های مورد نیاز جذب می شوند.
به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، دکتر داود مقیمی گفت: طرح ارتقای سطح سلامت در مناطق ناپایدار استان، با جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر  ،به عنوان پایلوت کشوری در البرز اجرایی شده است.
وی از تجهیز و بازسازی ۵۷ خانه بهداشت و ۶۸ مرکز بهداشتی و درمانی در سطح استان نیز خبر داد و گفت : کلیه مراکز درمانی ، پایگاهها و خانه های بهداشت از نظر هتلینگ و تجهیزات نوسازی شده اند .
مقیمی در پایان خاطر نشان کرد: طرح خود مراقبتی و طرح بهداشت دهان و دندان نیز به عنوان پایلوت کشوری در البرز اجرا شده است که در طرح بهداشت دهان و دندان  ۱۰ پایگاه سلامت دهان و دندان در مناطق محروم استان راه اندازی شده است.
معاون بهداشتی دانشگاه با اشاره به تشکیل شناسنامه الکترونیکی دهان و دندان برای دانش آموزان تصریح کرد: با همکاری آموزش و پرورش استان طرح وارنیش فلوراید برای تمامی دانش آموزان در مقطع ابتدایی انجام شده است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارتش
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت