سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


51 نفر آنلاين


استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 2480 |  1394-10-09


http://www.uplooder.net/img/image/21/cabe8233d6babfdc9e0603579a72a94a/dr.jpg


استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز سال ۹۴ (خبر جدید)

خبر ۹ دی ۹۴ –  پذیرش دانشجوی دستیار پزشک خانواده در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: دستیار پزشک خانواده از بهمن ماه در دانشگاه علوم پرشکی شیراز پذیرش می‌شود.
 دکتر محمدهادی ایمانیه در سمینار پزشک خانواده گفت: این سمینار یک سمینار سفارشی است که مرکز تحقیقات سیاست‌گذاری سلامت آن را اجرا کرده و وزارت بهداشت تاکید زیادی برای برگزاری این سمینار داشته است.
وی افزود: سه سال و نیم است این طرح در استان فارس اجرا می‌شود که در این مدت جز همدلی و عزم و اراده برای اجرای یک برنامه مناسب ندیده‌ایم.
ایمانیه عنوان کرد: پیش از اجرای این طرح مردم به سه دسته تقسیم می‌شدند. مردم فقیر که نه بیمه داشتند و نه می‌توانستند به پزشک مراجعه کنند. مردم متوسط جامعه که برای درمان خود تنها به متخصصان مراجعه کرده و گاهی حتی از یک رشته چند متخصص آنها را ویزیت می‌کرد و هزینه زیادی بابت این درمان‌ها پرداخت می‌کردند. افراد سرمایه‌دار نیز که به هر متخصص خاصی که دوست داشتند مراجعه می‌کردند.
وی ادامه داد: متاسفانه قشر وسیعی از پزشکان نیز وضعیت نابه‌سامانی از نظر عدالت در سلامت داشته‌اند. از طرفی به کارشناسان بهداشت و تغذیه نیز تا به حال بی توجهی شده بود و آنگونه که باید در جامعه دیده نمی‌شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: هزینه‌هایی که برای طرح پزشک خانواده به بیمه‌ها تحمیل شده تقریبا ۹ درصد اضافه بوده که بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان پرداخت از جیب مردم کاهش یافته است.
وی ادامه داد: توزیع خوب جغرافیایی پزشکان و داروخانه‌ها در همه مناطق شهری اعم از مرکز و حاشیه شهر از دستاوردهای پزشک خانواده بوده است.
ایمانیه گفت: بیشترین رضایتمندی از این طرح مربوط به صدک‌های پایین جامعه بوده و مراجعه به متخصصان مهم‌ترین دلیل نارضایتی مردم است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: فرهنگ مراجعه به متخصص رو به کاهش است. هر شش ماه که رضایتمندی مردم از این طرح سنجیده می‌شود، میزان رضایت چند درصد افزایش می‌یابد.
به گزارش ایسنا، نخستین سمینار بین المللی پزشک خانواده، ششم دی، در مجتمع فرهنگی آموزشی ولایت آغاز شده و با ارایه سخنرانی‌هایی پیرامون این موضوع با حضور مسوولان کشوری و دست اندرکاران سلامت کشور تا روز هفتم دی ادامه داشته است

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخباراستخدامی,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت