سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


45 نفر آنلاين


استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 2546 |  1394-10-14

استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۴ (خبر جدید)

خبر ۱۴ دی ۹۴ – توسعه گلخانه ها از اولویت های جهاد کشاورزی است

 توسعه گلخانه ها از اولویت های جهاد کشاورزی در استان چهارمحال و بختیاری است.
ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه توسعه گلخانه ها از اولویت های جهاد کشاورزی در استان چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: بهره گیری از واحد سطح کمتر و تولید بیشتر و مصرف آب بهینه از مزایای توسعه گلخانه ها در سطح استان به شمار می رود.
وی عنوان کرد: هم اکنون گلخانه های استان چهارمحال و بختیاری در زمینه تولید گل شاخه بریده، توت فرنگی، گوجه، خیار و … فعالیت می کنند.
مدیر کل جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: کاهش مصرف آب و بالابودن میزان تولید از مزایای توسعه کشت گلخانه ای در استان به شمار می رود.
وی در ادامه عنوان کرد: استان چهارمحال و بختیاری با توجه به داشتن شرایط آب و هوایی معتدل و خنک مناسب برای توسعه کارگاه های تولید قارچ خوراکی است.
ذبیح الله غریب افزود: هم اکنون کارگاه ها و واحد های تولیدی بسیاری در استان چهارمحال و بختیاری در مسیر تولید قارچ دکمه ای فعالیت می کنند که این استان هم اکنون توانسته رتبه پنجم کشور را در تولید قارچ خوراکی کسب کند.
مدیر کل جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: هم اکنون سالانه بیش از چهار تن قارچ خوراکی در استان چهارمحال و بختیاری تولید می شود.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدام,آخرین اخباراستخدام,اخبار استخدام جدید,اخبار استخدام جهاد کشاورزی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت