سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


43 نفر آنلاين


استخدام بیمارستان امام علی زرند (خبر جدید )   بازديد : 2533 |  1394-10-15

 
http://www.uplooder.net/img/image/94/dd252bbe5073cfe76210281b8e323878/tagi.jpg


استخدام بیمارستان امام علی زرند (خبر جدید )

به نقل از خبرگزاری برنا :  سید تقی نوربخش بیان کرد: با استخدام پزشک عمومی و متخصص در بیمارستان امام علی (ع) شهرستان زرند هیچ مشکلی نداریم.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ رییس سازمان تامین اجتماعی کشور در جمع خبرنگاران گفت: بیمارستان زرند یکی از بهترین بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی است که از نظر درجه اعتبار بخشی بالاترین درجه را دارد.

نوربخش افزود: چارت تشکیلاتی این بیمارستان نیز در حال تصویب است و هیچ مشکلی در خصوص استخدام یا بکارگیری متخصص و پزشک نداریم.

رییس سازمان تامین اجتماعی کشور بیان کرد: بکار گیری پزشک منحصرا در اختیار سازمان تامین اجتماعی نیست و نیاز به مساعدت دانشگاه علوم پزشکی نیز دارد و بنا براین ما هیچ محدودیتی از نظر جذب متخصص و پزشک عمومی نداریم و اگر دانشگاه علوم پزشکی مساعدت کند نیاز های درمانی این بیمارستان حل خواهد شد.

نور بخش در خصوص بیمه خبرنگاران و هنرمندان نیز گفت: بیمه هنرمندان و خبرنگاران جز بیمه های توافقی است که هم اکنون نحت پوشش سازمان قرار داردند.

وی بیان کرد: سهم کارفرمایی این اقشار باید از محل بودجه های عمومی و هدفمندی داده شود و هر مقدار داده شود می توانند تحت پوشش قرار گیرند و اگر در واقع مشکلاتی در خصوص پرداخت آن وجود داشته باشد مانند هر سازمان بیمه گر دیگری نمی توانند تحت پوشش قرار بگیرند.

نور بخش تصریح کرد: البته مذاکرات جدی با وزارت ارشاد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی انجام شده است که انشاالله سال آینده بیمه آنها در ردیف های بودجه قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم زرند و کوهبنان نیز در گفت و گو با خبرنگار همراه افزود: پیرو مذاکرات با رییس سازمان تامین اجتماعی در خصوص کمبود بعضی از تخصص ها در بیمارستان امام علی (ع) زرند اکنون آمادگی استخادم پزشک در تخصص های کمبود بیمارستان مانند قلب را داریم.

حسین امیری گفت: هر پزشکی که آمادگی خدمت در این بیمارستان را دارد برای جذب و استخدام آن هیچ مشکلی وجود ندارد.

 امیری تاکید کرد: با استخدام تخصص های کمبود در بیمارستان امام علی (ع) نیاز بیماران این شهرستان برطرف خواهد شد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,اخبار استخدام بیمارستان امام علی زرند,خبر استخدامی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت