سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


47 نفر آنلاين


استخدام وزارت صنایع و معادن سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 2142 |  1394-10-19

استخدام وزارت صنایع و معادن سال ۹۴ (خبر جدید)

خبر ۱۹ دی ۹۴ – معادن سیستان و بلوچستان موظف به استخدام مسئول ایمنی هستند.

 رئیس اداره محیط زیست و انرژی ( HSEE ) سیستان بلوچستان گفت: معادنی با اشتغال حداقل ۲۵ نفر موظف به استخدام مسئول ایمنی هستند.
مرضیه حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از زاهدان، اظهار داشت: کلیه دارنگان پروانه عملیات معدنی که مشمول داشتن مسئول ایمنی هستند ( اشتغال حداقل ۲۵ نفر ) موظف به استخدام مسئول ایمنی هستند.
رئیس اداره محیط زیست و انرژی ( HSEE ) سیستان بلوچستان افزود : با توجه مفاد ۱۰۴ و ۱۰۵ مندرج در آیین نامه اجرایی قانون معادن مصوب در سال ۱۳۹۲ به جهت کاهش آمار حوادث ناشی از عدم رعایت اصول ایمنی در معادن روباز ، زیرزمینی و هماهنگیهای انجام شده فی مابین معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان و انجمن نظام مهندسی معدن ، کلیه دارنگان پروانه عملیات معدنی که مشمول داشتن مسئول ایمنی می باشند ( اشتغال حداقل ۲۵ نفر ) موظف به استخدام مسئول ایمنی هستند .
وی فراهم کردن شرایط ایمنی، آموزش و نظارت را سه رکن اصلی عنوان کرد و افزود: اگر ایمنی،‌ آموزش و نظارت در کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی رعایت شود به منزله کاهش حوادث ناشی از کار است.
وی از ابلاغ  آیین نامه بکار گیری مسئول ایمنی در کارگاه‌ها خبر داد و افزود: هدف از تدوین این آئین نامه ارتقای سطح ایمنی در کارگاه های مشمول  قانون کار جمهوری اسلامی ایران است و علاوه بر این اهدافی چون پیشگیری از حوادث ناشی از کار و صیانت  از منابع  انسانی و  منابع  مادی کشور در تدوین این آئین نامه مد نظر بوده است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,اخبار استخدام وزارت صنایع و معادن
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت