سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


41 نفر آنلاين


استخدام هیئت علمی در دانشگاه آزاد سمنان   بازديد : 1971 |  1394-10-22


http://www.uplooder.net/img/image/36/24bdaf08d6dd0aa425b61640e79d5781/shahrokh.jpg

استخدام هیئت علمی در دانشگاه آزاد سمنان


 به نقل از خبرگزاری فارس شاهرخ رنجبربهادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان به‌منظور تأمین اعضای هیئت علمی آموزشی و پژوهشی موردنیاز از بین متقاضیان واجد شرایط  در رشته‌های غیرپزشکی و پزشکی استخدام خواهد کرد.

بهادری افزود: با توجه به تأکید رئیس دانشگاه و پیگیری‌های به عمل آمده در خصوص اصلاح هرم اعضای هیئت علمی و نیز در راستای تحقق اهداف برنامه ششم راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی استان و به‌منظور تأمین نیروی انسانی آموزشی و پژوهشی، جذب هیئت علمی آغاز شده است.

وی بیان کرد : از زمان آغاز مدیریت میرزاده بر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و در بازه زمانی دو ساله، سه دوره فراخوان جذب انجام شده که بالغ بر 30 نفر عضو هیئت علمی به استخدام واحدهای استان سمنان درآمده‌اند.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان اظهار کرد: در فراخوان جدید، دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در رشته‌های غیرپزشکی از بین متقاضیان واجد شرایط که دارای مدرک دکتری یا دانشجوی دوره دکتری هستند با اولویت جذب نخبگان و استعدادهای درخشان در 46 کد رشته موردنیاز، 50 نفر عضو هیئت علمی می‌پذیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه از این تعداد پنج نفر در مجموعه فرهنگ و معارف اسلامی هستند، افزود: در حوزه پزشکی نیز از بین دارندگان مدارک دکتری تخصصی و در برخی رشته‌ها دانشجوی دکتری، بورد تخصصی و فوق‌تخصصی در 22 کد رشته، 36 نفر در سطح واحدهای استان جذب خواهند شد.

بهادری با تأکید بر ضرورت دارا بودن شرایط عمومی از قبیل مرتبط بودن مدرک تحصیلی در دو مقطع تحصیلی آخر، شرط سنی و معدل تصریح کرد: رعایت مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و تأیید صلاحیت علمی و عمومی متقاضیان از دیگر الزامات استخدام در دانشگاه آزاد اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان افزود: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به پایگاه‌های اینترنتی jazb.iau.ir  برای رشته‌های غیرپزشکی و jazb.med.iau.ir  برای رشته پزشکی مراجعه کنند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,استخدام هیئت علمی در دانشگاه آزاد سمنان
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت